folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Yahoo Ve Hotmail Birleşiyor Artık.........

Yahoo Ve Hotmail Birleşiyor Artık.........

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    Anında mesajlaşma sisteminin (Messenger) iki devi Microsoft ve Yahoo, 275 milyon internet kullanıcısını ilgilendiren dev bir işbirliğine gittiler...

Microsoft ve Yahoo, ‘anında mesajlaşma’ programlarını (Messenger) birleştirme kararına vardı.

Anlaşmaya göre Microsoft veya Yahoo Messenger’da hesabı olan kullanıcılar, birbirleriyle anında mesajlaşma imkanına sahip olabilecekler. Dünyada her iki program yoluyla yazılı ya da sesli iletişim kuran toplam 275 milyon internet kullanıcısı bulunuyor.

Öte yandan Microsoft, Windows işletim sisteminde 3 yeni kritik açığın bulunduğunu bildirdi. Microsoft, Windows ile Internet Explorer’ı etkileyen sorunun giderilmesi için internet adresinde yamalar yayımladı. Kullanıcıların www.microsoft.com/security adresinden bu yamaları indirerek bilgisayarlarına yükleyebilecekleri belirtildi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    her tarafı yama a.q düzgün bi tarafı yok ki :)) alın ghostunuzu sp2 nizi olursa bir şey 2 dakikada halledersiniz :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    htttp
    htttp's avatar
    Erkek

rüyamda görsem inanmam la

nerden çıkar bu haberler

ya göründügün gibi ol ya oldugun gibi görün
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    Şeyimden uydurdum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

MeTaLLiCaLi bunu yazdı:

Şeyimden uydurdum

Beyler birşey uydurmadım gercek bu haber,yalancı durumuna düşcez iyimi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    ya hakkaten uyduruyon ya da msn e karşı birleşcez diyen yahoo ve google ı, yahoo hotmail ile karıştırıyon
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

gulyabani bunu yazdı:

ya hakkaten uyduruyon ya da msn e karşı birleşcez diyen yahoo ve google ı, yahoo hotmail ile karıştırıyon

Allahım yarabbim sen bizim insanlarımıza akıl fikir ver olm ne uydurması be NTV nin sitesinde görmüştüm ordan yazdım alla alla

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    ilk verdiğin habere kaynak gösterebilir misin?

Hoop.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HACKER_MAFYASI_007
    HACKER_MAFYASI_007's avatar
    Erkek
    KARDEŞ BENDE RÜYAMDA GÖRSEM İNANMAZDIM KARDEŞ BU DOĞRUDUR İNŞALLAH
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    MeTaLLiCaLi bunu yazdı:

gulyabani bunu yazdı:

Allahım yarabbim sen bizim insanlarımıza akıl fikir ver olm ne uydurması be NTV nin sitesinde görmüştüm ordan yazdım alla alla

haber kesinlikle dogru  ama sacmalik olur yada asparagas olur koskocaman yahoo kalkip microsoft un bi sirketi bi koluyyla birlesicek.haberi duzgun algilayalim bu haberi ekim ayinda sanirim bende bi sitenin tekno haber kosesinde okumustum.ve dogruymus demek.ama haberin verlisi  soyle.>>>>>>>>>>>>>

yahoo ve microsoft internetten haberlesme alaninda mesenger larini ortak kullanima acma kararini aldilar birlesme dediginiz haberin gercegi de bu  nedir bununb ozeti:yahoo mesenger dan msn meesenger uzerine baglanabilme  ve ortak iletiler alabilme gonderebilme bununla ilgili  haberin icerigi bu arkadaslar birlesmenin ardindaki olay ..iste bununla ilgili  yorumlar:

Tarih: 25 Ekim 2005, 10:14   Mesaj konusu: MSN ve Yahoo Messenger birleşiyor!

-Microsoft ve Yahoo, ‘anında mesajlaşma’ programlarını (Messenger) birleştirme kararına vardı. Bu karar 275 milyon kişiyi ilgilendiriyor!

Anlaşmaya göre Microsoft veya Yahoo Messenger’da hesabı olan kullanıcılar, birbirleriyle anında mesajlaşma imkanına sahip olabilecekler. Dünyada her iki program yoluyla yazılı ya da sesli iletişim kuran toplam 275 milyon internet kullanıcısı bulunuyor.

-Bir ara msn kapanacak dendi , sonra şekli değişecek denildi şimdi de yahoo kardeşliği olacak deniliyor. Ama benim gibi basit kullanıcılar için bu değişimleri takip etmek ve değişmek biraz zahmetli oluyor Smile Biraz sabit kalsınlar da kafam(ız) karışmasın Smile

-karşılarında google varken bırak paralı yapmayı birleşmek zorunda kaldılar buda bizim işimize yaradı.

-

Evet bunlarda ileri görüşlüymüş,google'nın bir şeyler yapacağını anladılar birleştiler başka türlü karşı koyamazlar heralde Smile

-Birleşsin tabi ya MSN ve Yahoo daha iyi işler yaparlar birde arama motorlari birleşsin Very Happy

-Bildiğim kadarıyla Msn Messenger Msn Live Messenger adı altında değişecek ve bazı programları (Office vs.) ücretsiz olarak sunuma açarak google gibi sayfalarına aldığı reklamlardan para kazanıcak. Yahoo ile birleşmesi bu reklam payının ikiye bölünmesi anlamına gelir ki bu yüzden bana oldukça asılsız bir habermiş gibi geldi

gibi gibilerinden yorumlar arkadaslar..

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 2043 Toplam Mesaj: 10