folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaktın Beni Msn

Yaktın Beni Msn

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sidumka
    sidumka's avatar
    Erkek
    geçenlerde cafede msn ye girdim 5-10 dk takıldıktan sonra çıktım ertesi gün msn ye ... nın biri 500 kişi eklemiş aynı anda hepsini silmenin yolu var mı? şimdiden ilgi ve alakanız için tesekkür ederim

Haddini bilen MERTTİR...VATAN bölünmez tektir...Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kuran NAMERTTİR...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    act_a_fool
    act_a_fool's avatar
    Erkek
    hepsinini silmenin yolu yok dostum

hayat geçiyor gidiyor ben geçmiyorum ewde saatlere hiç bakmıyorum gce bile perddelerimi açmıyorum döner gelirsin die beklemiyorum hiçbir baharı iastemiyorum artık gülleri sewmiyorum http://www.mp3mekan.com/download.php?id=922
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Selam, www.hotmail.com adresinden mailine login olacaksın ordan contacts lardan messenger bolumundeki istediğin kişileri topluca silebilirsin.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkan
    Alkan's avatar
    Erkek
    evet yukarıda yazan arkadaşım çok haklı ayrıca x pro 25 = terzi hasan / publick enemy yöntemi ilede kendinize mükemmel bir sıfır liste hazırlayabilirsiniz umrım işinize yaramıştır saygılarımızla
    msn kurtarma şeflikl büro komisyonerlerinin çömezlik dairesi

Http://www.Alkanzi.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    way la o nasıl bişi 500 kişi seni nasıl eklıo bi anda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkan
    Alkan's avatar
    Erkek
    hemen sorununuzun cevabını verimm
    arkadaşımız herhalde kafede acık untuum biriside bir msn list cct. uzantılı dosy bulmuş herhalde yada daha önceden kayıt etmiş oldugu bir listeyi kişiler - ve dosyadan kişi al diyerek o dosyayı seviyor ama eklerken harika bir görüntü sergiliyor kayııyo benım cok hosuma gıdıo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    haklısın tosuncuğun. ayrıca en fazla 300 değilmiydi? ve MESENE demeyin şuna artık.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkan
    Alkan's avatar
    Erkek
    eger iki ayrı lıste ekleyebilirsin msn ye kişi ekleme adedi 300 den fazla 900 lermıydı neydı bi abaza arkadaşım vardı yaklaşık okadar kız adresi vardı ME SE NE sinde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    act_a_fool
    act_a_fool's avatar
    Erkek
    valla 600 yüzü gecmiyo eklenen kişiler ben toplu silmenin olduğunu ilkdefa duyuyom ei saol bizidde aydınlattın için

Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...

hayat geçiyor gidiyor ben geçmiyorum ewde saatlere hiç bakmıyorum gce bile perddelerimi açmıyorum döner gelirsin die beklemiyorum hiçbir baharı iastemiyorum artık gülleri sewmiyorum http://www.mp3mekan.com/download.php?id=922
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zerkavi
    Zerkavi's avatar
    Erkek
    puahaha:) nasıl oluyor söleyim irc serverden:) sen irc den anlıyan birini kızdırmışsındır oda gay irc serverlere trojan atıp hepsinin özellerine msn adresini yolluyor artık irc serverde kaç kişi varsa hepsi eklior msn adresini
Toplam Hit: 1119 Toplam Mesaj: 10