Yamaha R25 Kullananlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Beyler merhaba, bir tanıdığım için R25 bakiyoruz ama youtube uzerinde yakıtından yakınmayan tek bir insan evladı yok :) 

Gerçekten bu kadar fazla mi yakıyor bu alet. Bir depo kac lt aliyor kac km görüyorsunuz tbt ailesinin yorumlarina guvenirim.

Kullanacak kişi redline yapmaz, sehir icinde ev-is arasi haftasonu da gezi icin kullanacak.

Ayrica ikinci elleri çok pahalanmış birkac sene once 13.000tl sifir alinirken simdi 20kusur olmus :)

Sizce alınır mi? Sizin kullanipta yakindiginiz cok sevdiginiz yönlerini yazarsaniz cok seviniriz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

3 ay sonra ben de almayı düşünüyorum , 250cc ler arasında en yakışıklısı :D

yakıt konusuna gelirsek değişkenlik gösterir hocam ama karma kullanım da ort. 4.6 - 4.8 arası gider gelir . şimdi 2018 absli modelleri çıktı alabilirse onlardan alsın çünkü agresif bir motor olmasına rağmen frenleri fazlasıyla zayıf. ve de sahibinden de 2016 kasaları 2017ymiş gibi satıyorlar ona da dikkat edin dolandırıcı çok var

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
    crystalmeth bunu yazdı

yakıt konusuna gelirsek değişkenlik gösterir hocam ama karma kullanım da ort. 4.6 - 4.8 arası gider gelir . şimdi 2018 absli modelleri çıktı alabilirse onlardan alsın çünkü agresif bir motor olmasına rağmen frenleri fazlasıyla zayıf. ve de sahibinden de 2016 kasaları 2017ymiş gibi satıyorlar ona da dikkat edin dolandırıcı çok var

motorum olmadi da aractan yola cikarak soyluyorum, ruhsatta modeli yazmiyor mu zaten?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Arabadan fazla yakıyor  çalmasınlar diye dükkana koydum bakımdan bakıma çıkarıyorum artık bu yıl çok pahalı oldu hocam fiyatlar ondan yüksek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

yazılanlara çok bakmamak lazım r25 kullanıcısı 4. vitesi kullanmıyor, düşük devirde sakin kullanılırsa 4ü çok geçmez gibime geliyor, o da çok ya gerçi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Gazlayınca yakıyor hocam.

bende cbr 650f var, üzerinde full sistem gpr karbon egzoz var, mt25 den az yakıyor.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Kabaca bildigim kadariyla daha iyi bilen bi arkadas mutlaka detayli bilgi verecektir.

Bu motorda 2017 ve oncesi olanlar fazla yakiyor.

2018 modellerde ise motor euro 4 emisyonlarina uygun hale getirildigi icin daha az yakiyor. Ayni zamanda 2018 versiyonunda abs de eklenmis.

Tabi bu da sifir motor almak anlamina geliyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı

motorum olmadi da aractan yola cikarak soyluyorum, ruhsatta modeli yazmiyor mu zaten?

yazıyor ama çoğu kişinin dikkatinden kaçıyor işte hocam

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Aralık 2016 trafiğe çıkışlı 9.000km de geçen sene ağustosta aldığım R25 i mi yarın 30.000 bakımına götüreceğim. yani 1 yıl boyunca aktif olarak kullandım. 

yakıt konusu; 7000 devir konusu var r25 lerde üzerine çıkmazsan yakmaz ama bu aleti kontrollü kullanmak seri kullanmak (hızlı değil) istiyorsan 7000 üzerine elbet çıkıyorsun ama alet yakıtın karşılığını veriyor.

racing kategorisinde gidonu yüksek olan bir model. normalde racingler kambur eder adamı ama R25 i enduro gidi dik pozisyonda da kullanabiliyorsun. 

ilk çıktığında 13.000 yazmışsın evet sınırlı sayıda piyasayı çekmek için uygun bir fiyat vardı lakin kısa sürelerde bu fiyat yukarılara çıktı. Düşün ben 18.750tl iken almaya karar verdim 10 gün içinde 19.750tl oldu acaba 2. el mi alsam demeye başladım 20.000tl üzerine çıkınca gittim Ağustos 2017 de 16.000tl ye 2.el aldım. 1 yıldır da aktif olarak sıkıntısız kullanıyorum. izmir - antalya bile yaptım düşün. he şu var klasik sıkıntı racing popo ağrıtır uzun yolda. 250km de bir çay molası verebilirsin. 

ayrıca kategorisinde çift silindir olan tek alet titreşim konusunda diğerlerine oranla çok başarılı. 

lastik konusu fabrika çıkışlı irc var üzerinde kesinlikle hemen değiştir. Yanlış anlaşılma olmasın ısıtabiliyorsan her lastikle yatılır virajda.. irc ile de yatılır lakin ısıtmak ekstra bilgi tecrübe deneyim gerektiriyor o yüzden değiştir kesinlikle. Diablo Rosso II tavsiyem 2 defa değiştirdim hepsinde de gayet memnunum (Yaz-kış). 

1 depoda şu yakar bu yakar bilgisi çok doğru olmayacaktır. çünkü alet gazı açtığın anda kopuyor ve kullanandan kullanana değişecektir bu tüketim.

frenleri zayıf diyenler panik fren yapmayı bilmiyor :) öncelikle bu konuyla alakalı şu linkteki yorumları inceleyin. ABS li ABS siz hakkında kendi fikriniz olmalı. Yorumları okuyun bir karar verin bence ABS olmazsa olmaz değil hatta olmaması güvenli sürüş için daha iyi :)
    https://www.facebook.com/groups/YZFR25/permalink/2141537989418699/

aklıma geldikçe yazarım.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.  

Gerçekten R25'ler arasında en yakışıklısı. Özellikle mavi renk olanı bende çok seviyorum. 

Müridler birde bunu aldı diyelim istanbulun hırsızlarından kesin olarak korumak adına ne yapabilir? Sizler ne gibi önlemler aldınız?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cemkrc bunu yazdı

Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.  

Gerçekten R25'ler arasında en yakışıklısı. Özellikle mavi renk olanı bende çok seviyorum. 

Müridler birde bunu aldı diyelim istanbulun hırsızlarından kesin olarak korumak adına ne yapabilir? Sizler ne gibi önlemler aldınız?

Takip cihazı, mümkünse abus kilit ve ön tekere alarm.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 1265 Toplam Mesaj: 11
r25 kullananlar yamaha r25