Yandex Kurum Maili Hakkında Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere yandex kurumsal eposta kullanılan bir domainde, personele tüm gelen ve giden maillerin bir kopyası patronun hesabına da düşsün. Anladığım kadarıyla yandexte doğrudan böyle bir özellik yok. Dns kayıtlarına ekleme yapıp ikincil bir sunucu belirlesek diye düşündüm ama tüm mailleri o şekilde yakalayabilir miyim bilmiyorum ve bu ayarı tam olarak nasıl yapacağımı da bilmiyorum.

Çözüm önerilerinizi heyecanla beklemekteyim :)

Bu imza çok eskidi artık...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

google paralıya geçtiğinden beri yandex güzel alternatif , fakat dediğin yönlendirme her mail için mail ayarlarından yapılıyor sanırsam 

http://www.lordiz.com/yandex-mail-hesabini-baska-bir-mail-hesabina-yonlendirme.html

http://www.sezgin.net.tr/yandex-gelen-mailleri-otomatik-yonlendirme-281/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    prokto bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere yandex kurumsal eposta kullanılan bir domainde, personele tüm gelen ve giden maillerin bir kopyası patronun hesabına da düşsün. Anladığım kadarıyla yandexte doğrudan böyle bir özellik yok. Dns kayıtlarına ekleme yapıp ikincil bir sunucu belirlesek diye düşündüm ama tüm mailleri o şekilde yakalayabilir miyim bilmiyorum ve bu ayarı tam olarak nasıl yapacağımı da bilmiyorum.

Eposta filtrelemeden yeni filtre oluştur  eğer kısmındaki texboxın sağındaki kırmızı çarpı ile sil yapılacak işlemlerdeki tikleri kaldır şu adrese yönlendirden patronun mailini yaz bir kopyasını saklayı işaretle sonra patrona gelen mail bağlantısı ile filtreyi onayla bu kaar

trooper tarafından 11/Oca/18 10:48 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

google paralıya geçtiğinden beri yandex güzel alternatif , fakat dediğin yönlendirme her mail için mail ayarlarından yapılıyor sanırsam 

http://www.lordiz.com/yandex-mail-hesabini-baska-bir-mail-hesabina-yonlendirme.html

http://www.sezgin.net.tr/yandex-gelen-mailleri-otomatik-yonlendirme-281/

Hocam şimdilik bu şekilde iş görüyor ama bunu gizli kopya olarak gönder değil, çünkü mail bilgilerinde o gizli kopya durumu gözüküyor. Biz bunu mail ayarlarına inmeden sunucu üzerinden yapmak istiyoruz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı
    prokto bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

Eposta filtrelemeden yeni filtre oluştur  eğer kısmındaki texboxın sağındaki kırmızı çarpı ile sil yapılacak işlemlerdeki tikleri kaldır şu adrese yönlendirden patronun mailini yaz bir kopyasını saklayı işaretle sonra patrona gelen mail bağlantısı ile filtreyi onayla bu kaar

Tek tek her posta kutusuna bu filtreyi uygulamadan, tüm mailleri göndermek istiyoruz. Bunu kullanıcı istediği zaman açar istediği zaman kapar neticede.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    prokto bunu yazdı
    trooper bunu yazdı
    prokto bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

Tek tek her posta kutusuna bu filtreyi uygulamadan, tüm mailleri göndermek istiyoruz. Bunu kullanıcı istediği zaman açar istediği zaman kapar neticede.

Kullanıcıya direk yandex erişim şifreleri veriliyorsa zaten sıkıntı var demektir.

ZzZzZzZ...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

bunu ben yapmıştım ama nasıldı tam hatırlamıyorum destek mailine mail atmıştım onlar tarif etmişti sende öyle tam olarak ne isteddiğini anlat.

Toplam Hit: 1197 Toplam Mesaj: 7
yandex kurumsal mail