Yandex Kurumsal Mail

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

merhaba,

merhaba bir müşterimin mailleri yandex sunucuda duruyordu ancak ben farklı bir hosting e geçiş yaptım 

domaini yeni aldığım hostinge yönlendirdim dns leride yandex mail e geri yönlendirdim bir önceki sahibide yandex.connecten mailleri bana devretti 

sıkıntım şu mail gönderebiliyorum ancak mail alamıyorum sadece uzantısı yandex olan maillerden mail geliyor ve hiç bir adresden mail gelmiyor.

biraz araştırdım bir önceki sunucudan ftp den hesabın silinmesi gerekir diyolar ancak diğer sunucu farklı bir firmada ve ulaşma sansım yok  bu problemi başka nasıl çözebilirm 

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    sahinka bunu yazdı

merhaba,

merhaba bir müşterimin mailleri yandex sunucuda duruyordu ancak ben farklı bir hosting e geçiş yaptım 

domaini yeni aldığım hostinge yönlendirdim dns leride yandex mail e geri yönlendirdim bir önceki sahibide yandex.connecten mailleri bana devretti 

sıkıntım şu mail gönderebiliyorum ancak mail alamıyorum sadece uzantısı yandex olan maillerden mail geliyor ve hiç bir adresden mail gelmiyor.

biraz araştırdım bir önceki sunucudan ftp den hesabın silinmesi gerekir diyolar ancak diğer sunucu farklı bir firmada ve ulaşma sansım yok  bu problemi başka nasıl çözebilirm 

Domain aynı kaldıysa önemli değil, özelden yaz bakalım hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    sahinka bunu yazdı

merhaba,

Domain aynı kaldıysa önemli değil, özelden yaz bakalım hocam.

Teşekkürler 

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hocam domaini komple yandexe devret en kolayi.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

MX kayıtlarındandır o.

Twitter: @CanKirca
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Domain adresinin yeni hostingin nslerine yönlendirdiysen ve hosting ayarlarından da mx ayarlarıno mx.yandex.net olarak düzelttiysen geriye sadece beklemek kalıyor. Mx ayarlarının oturması için genelde 2-3 saate sıkıntı çözülüyor. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 2264 Toplam Mesaj: 6
yandex mail