Yapay Zeka Girişimciliği-Para Dedektifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Cem Seymen'i tanır mısınız bılmıyorum , ama bence tanımalısınız neden dersenız eger ,Turkıye'nın kalkınmasının ; tarımsal uretımle baslayıp ,koperatıflesme ve uretım temelınde enflasyonu ındırıerek, egıtım alnında da ; ezbercı mantıktan kurtulup hayal gucune, akla , bilme, algorıtmaya, yazılıma ,yapay zekaya, yuksek teknolojıye ve de yuksek teknolojı ıhracatıyla olacagını savunan , ileri goruslu harıka bırı. Dediklerini yapsak gercekten ulke kalkınım sınırları asıp bır ust levela muasır medenıyetler sevıyesındekı yerını alacak.Biz cocuklarımızı koylerden cıkardık,onları plazalarda beyaz yakalı olarak calısmaya heveslendırdık cıftcıyı uretımı oldurduk ,tuketımı arttırdık ,sonuc ortada genc nufusa sahıp ama nıtelık on planda olup nıcelık uretememeye devam edıyoruz .Cem Seymen ın Para Dedektıfı adında harıka bır programı var takıpte kalın bence bılım, teknolojı , tarım , uretım, yazılım neredeyse her konuya parmak basmaya gayret edıyor şimdi de yapay zekadan bahsedıyor az ara verıp mutlaka kulak verın kendısıne sizin de dunya gorusunuz degısecektır

https://www.youtube.com/watch?v=XI1kBb-dnfc

yarasaadam tarafından 25/Eki/18 19:37 tarihinde düzenlenmiştir

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
Toplam Hit: 1167 Toplam Mesaj: 1
para dedektıfı