folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yapikredi Adi Altinda Sürekli Smm Aliyorum

Yapikredi Adi Altinda Sürekli Smm Aliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Arkadaslar Faturasiz Turkcell kartima Yapikrediden worldkart borcunuz var diye sürekli sms  aliyorum.

Oysa benim yapikredide ne hesabim var nede herhangi bir baglantim.

Bu sms neden devamli geliyor?

https://vatandas.iys.org.tr  burdan yapikredi nin arama ve sms gönderme yetkisini kapattim ama yinede sms gelmeye

devamnediyor.Ben bunu nasil önlerim cünkü can sıkıcı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Öncellikle numarayı yeni mi aldın ? Bununla ilgili bir şey olabilir. Diğer yandan SMS te isim soyisim var mı ? Yapı Krediden geldiğine emin misin ? 

Diğer bir durum, numaran bir şekilde farklı birinin numarası olarak görülüyordur sistemde ya da gerçekten bir sebepten dolayı Yapı Kredi de hesabın var.

Hesabın olmadığına eminsen, Yapı Kredi'yi arayarak sorabilirsin ya da zaman sorunun yoksa şikayet formu gönderebilirsin.

"Yapı Kredi Bankasıyla herhangi bir ilişiğim olmadığı halde, https://vatandas.iys.org.tr üzerinden arama ve SMS gönderme yetkisini kapatmama rağmen sahip olmadığım bir hesabın borç bilgisi SMS ile bana belli zaman aralıklarla iletilmektedir. Hesabım ve onayım olmadığı halde SMS bilgilendirilmesi neden yapılıyor ? Bu durumun sebebini öğrenebilir miyim ? 

https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Numaram yeni degil 2 yildir kullaniyorum bu sms 'ler 1-2 aydir gelmeye basladi.

SMS de isim falan yok sadece SMS in koni basligi YAPIKREDI üstüne tiklayip baktigimda örnegin su sekilde

"1844 le biten Worldcard kartiniza ait Donem Borcu: 4.27 TL, Asgari Odeme Tutari: 4.27 TL Son Ode.Trh: 31/08/2021 B016" 

ve su sekilde icerigi oluyor..

"31/08/2021 itibariyle 1844 ile biten Worldcard kartiniza ait donem borcu, odenememistir. Odeme yapildi ise mesaji dikkate almayiniz. B016"

Yapikredi ne hesabim var nede worldkartim var.Hic birseyim yok.

Neyse birde verfiginiz adrese yazdiginiz yaziyi göndereyim bakalim ne diyecekler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Baska birisi senin numarani kaydettirmistir yanlislikla

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Bu adrese yazdim bakalim ne cevap gelecek?

https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sürekli serbest muhasebeci malimüşavir diye okudum sanırım iyideğilim amk

iys den kapatınca 48 içinde gelmemesi lazım gelirse iys şikayet et kan alırlar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Borç bilgilendirmesi iys nin kapsamı dışında diye biliyorum. İys sadece reklam ve pazarlama amaçlı SMS leri engellemeye yarıyor

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 750 Toplam Mesaj: 7
turkcell yapikredi