folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Yapıkredi World Kartlarda Güvenlik Açığı Kartlarınızı Kontrol Edin

Yapıkredi World Kartlarda Güvenlik Açığı Kartlarınızı Kontrol Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Bir müşterimin gelmesi üzerine öğrendim dilekçe felan yazdık itiraz için sonra araştırdım son 45 gün içinde bir sürü böyle işlem var kartdan

https://www.sikayetvar.com/finans/bankacilik/yapi-kredi-bankasi/kredi-kart-harcama-itirazi 

birde  iski alo 185 vpos  ve Turktelekom tahsilatı yapılmış hemen hemen hepsinde internette ararsanız tonlarca şikayet var iskiden nasıl para nakite çevirebilirler ki?

işin garibi adamın limiti 500 lira diyelim bu dolandırıcılık yapılacağı ay limit 2500 e çıkarılmış çoğu böyle olmuş acaba banka içinde birilerimi var

DJ_Alper tarafından 09/Kas/16 15:57 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

benimde kartımdan 89 TL vodafone tahsilatı yapılmış

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Vakıfbank World kartlar ile ilgili bilgin var mı hocam? benim kartta şuan limit yok ama 15 inde sıfırlanacak tamamen limit...

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

hocam sen daha iyi bilirsin sigortacıymışsın ama yazayım şöyle bir mantık yürüttüm

bankaların paraları zaten sigortalı olduğundan bu sistemleri yenilemeye/geliştirmeye para harcamıyorlar. giren çıkan sigorta şirketine oluyor zaten. böyle olunca da davetsiz misafirlere açık kapı bırakmış oluyorlar :)

Toplam Hit: 12251 Toplam Mesaj: 4
world kart