folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaralı Hayvanlar İçin Yardım

Yaralı Hayvanlar İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

Selamlar iyi sabahlar diyeyim bu saatlerde

şöyle bir konu var

Yollarda kaldırımda bazen yaralı hayvanlara rastlıyorum bazende sahipsiz dolaşan bazende yardıma ihtiyaç halde küpelenmiş köpeklere

bu yaralın hayvanları nereye bildirebiliriz ya bir işsiz çarpıp öldürecek yada iyleşemeyeip kaldırımda ölecek bu gördüğüm köpekler kediler nereye nasıl ne yapmalı ? Şehir hatay antakya

Ha bildirdiğimiz yer hayvanları uyutmayacak bir yer olmalı...

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

bende hatay antakya  da oturuyorum...araba bagajımda 15 kiloluk köpek maması bulundururum.(köpeğim vardı öldü - başlık DUMAN)Çoğu kez durup yolda gördüğüm köpeklere mama bırakırım.Garip garip bakan tipler oluyor ama aldırmıyorum  

sancaks tarafından 14/Eyl/15 03:50 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

belediye veteriner islerini bakar

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

belediye veteriner islerini bakar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Hocam,

Istanbul'da beyaz masayi aradiginizda yarali hayvanlari hemen gelip aliyorlar, tedavi edip aldiklari yere geri birakiyorlar. Hasta durumda olanlari kabul etmiyorlar. Onlari da ilgili belediyenin veteriner islerine bildiriyoruz. Gelip aliyorlar ve tedavisi tamamlaninca gene sokaga birakiyorlar.

Istanbulda ki cogu barinagi gezdim ve durum cok cok kotu. Sokakta gezen hayvanlar inanin daha saglikli.

Ayrica cevremde ki pekcok veteriner hasta sokak hayvanlarini ucretsiz yada cok cuzzi rakamlara tedavi ediyorlar.

Benim tavsiyem, bulundugunuz belediyenin veteriner isleri ile gorusmeniz ve daha sonra yolda gordugunuz hayvanlara kisisel olarak bakmaniz (evde ki yemek artiklarini goturebilirsiniz, ucuz mamalardan alip goturebilirsiniz vs).

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adabusra
    adabusra's avatar
    Dişi

Belediyeyi geniş kapsamlı olarak ilgileniyor. Kendi mahallemde bizzat gördüm.

adabusra
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adabusra
    adabusra's avatar
    Dişi

Belediyeyi geniş kapsamlı olarak ilgileniyor. Kendi mahallemde bizzat gördüm.

adabusra
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

Hoca okuyom ben o artıkları getir ben yiyeyim

Bir değil iki değil büssürü hayvan var toplu olarak el atılmalı bir tanesine yardım ederim diyerine edemem canım sızlar

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

Son up olsun var mı baska yapabilecegimiz

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Antakya demissin uykulu kafayla yarim okumusum. Yarim yazmayayim bi de simdi, sabah yazayim.

izzmarit tarafından 19/Eyl/15 01:44 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 959 Toplam Mesaj: 11
hayvanlara yardım