Yardım - I Am Legend

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek
    I Am Legend Filminin torrentini indirenler burda paylaşabilir mi? Bir sürü yabancı torrent sitede var ama film yeni olduğu için çoğu fake, şifresi yok ya da görüntü kalitesi berbat. Torrentciler indiren varsa paylaşalım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    kardeş bn bn istiosan gönderirim ama üyelik isteyen sitelerde war  seed'i bol olanlar dierleri ya feyk yada düşük hızlı ;)

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

http://www.torrentreactor.net/search/i+am+legend/ Burayı kullanıyorum ben ama kararsız kaldım indiren varsa onların indirdiğini indirmeyi düşünüyorum nickneyime güvenilir ve denenmiş bi adres gönderirsen süper olur :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

http://www.torrentreactor.net/torrents/1444236/I.Am.Legend.2007.SWESUB

İndirdim  :)  - İngilizce - Görüntü gayet kaliteli bi tek hangi dilde olduğunu anlayamadığım bi altyazısı var. Yinede tavsiye ederim.

// Beğendiğiniz torrentleri paylaşınnn!! Hatta böyle bi konu açılsın sabit orda paylaşalım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    torrent turk te var çok başarılı imdb ye uyumlu hemde divxplanetttede tam uyumlı alt yazısı var bn indirdim izledim süper görüntüsü vardı alt yazısıda çok başarlydı :)

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    bende indirdim izledim gayet güzeldi dvd rip di galiba alt yazıda uyumluydu ama bu torrent meselesini tam çözemedim henüz. bu torrent ne yaw biri bana anlatsın :)   (biraz cahil kalmışım galiba bu konuda)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakusta
    manyakusta's avatar
    Erkek

başlangıcı biraz sıkıcı ama sonrası güzel bir film . . .

İmza . . .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu film Amerika'da sinemalarda gösterime girdikten 3 gün sonra yurtta arkadaşlarla indirip seyretmiştik. Sinema çekimi bekliyorduk. Fakat divx kalitesinde çıkması bizi oldukça şaşırttı :) Film Türkiye'ye gelmeden aşağı yukarı 25 gün önce seyretmiş olduk. Fakat hala filmin nasıl o kalitede internete sızdırıldığıyla ilgili soru işareti aklımızda :)

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu film Amerika'da sinemalarda gösterime girdikten 3 gün sonra yurtta arkadaşlarla indirip seyretmiştik. Sinema çekimi bekliyorduk. Fakat divx kalitesinde çıkması bizi oldukça şaşırttı :) Film Türkiye'ye gelmeden aşağı yukarı 25 gün önce seyretmiş olduk. Fakat hala filmin nasıl o kalitede internete sızdırıldığıyla ilgili soru işareti aklımızda :)

aynı şekilde :)

bayramın ilk günü sinemada fragmanını gördüm :)

gitmek istedim :)

kalbim temizmiş 2 gün sonra torrentini buldum aynı bnde sinema çekimi bekliodm caps istedim koyduklarında çok şaşırdımm :)

çoğu vizyondan çıkmış filmin bile alt yazısı yokken bu filmin vardı :) 

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı:

Aynını bende çok düşündüm çok önce izledim bu filmi,Cd'cide gördüm adama dedim kalitesi nasıl dedim.Harika dedi,açtım gerçekten de iyiydi kalitesi...Anlayamadım,ama üzümünü yeyip bağını sormadım..Filmde çok güzeldi:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
Toplam Hit: 1274 Toplam Mesaj: 10