folder Tahribat.com Forumları
linefolder Assembly - Reverse Engineering
linefolder Yardım Ve Tavsiye Bekliyorum Herkesi İlgilendiren Bir Konu Bu

Yardım Ve Tavsiye Bekliyorum Herkesi İlgilendiren Bir Konu Bu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pirelyn
    pirelyn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben internetten bir oyun indirdim ve süreli çalışıyor oyun.(60 dk oynanabiliyo). Sonra oyunu register etmeniz gerekiyor. Oyuna çift tıkladığınıza bir web sayası gibi bir ekran açılıyor ve sizden şifre istiyor. Eğer bu sayfayı atlamayı başarabilirsem çift tıkladığımda direk oyuna girecek ve şifre sormayacak. Bu ekranı nasıl atlatabilirim? Oyunun exe si ile mi yoksa bir dll dosyası mı bunu yönetiyor? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Saygılarımla,

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Oyunu cracklierek.. www.cracks.spb.ru da bi arat istersen.. gerçi tüm rusaların ebesini atlıyacaz ama arada işe yarıolar..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    yahoo nun oyunlari veya popcap gamesin salak oyunlari 60 dakikalik oluyo genelde sen hangi oyunda problem yasadigini yaz ben sana crackin adresini veriyim

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pirelyn
    pirelyn's avatar
    Erkek
    Oyunun adı Scrabble oyunu ben shockwave.com dan indirdim. Ben internette aradım ama başka oyunların crackini buldum onunkini bulamadım yardım edersen sevinirim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

İnternetten olduğu için biraz zor.

Tek çaren crack

www.astalavista.com u kurcala belki bulursun.(underground searchten cleanlerde aramanı tavsiye ederim)

Bana bakip her zaman gulumseyin.
Toplam Hit: 1850 Toplam Mesaj: 5