Yasanmadan , Yasanılanları Dinlemek...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek

"Yine her aksam gibi bu aksamda yalnızım!

Masamda tek basıma durmadan iciyorum.

Bir tek tesellim sensin seni düsünüyorum.

Su an yanımda olsan sana neler söylerdim!

Kafam hafif dumanlı her derdimi dökerdim.

Biraz umudum olsa ömür boyu beklerdim..."

Neden böyle bir siirle giris yaptım bilmiyorum. Bildigim tek sey aklıma her geldigin de gözlerinin , isminin , teninin ve kokusunun güzelligi. İcime öyle bir islemis ki aklıma getirileceklerin en basında , kalbimin en ucra kösesinde yer etmis. Hayatın güzelligi gözlerinin yanın da sönük kalıyor. İlmik ilmik onu isliyorum hayata , hayat güzellik kazansın diye.

"Seni hic unutmayacagım!" sesi yankılanıyor  kulaklarımda o an geliyor gözlerimin önüne ve o ana yagmur olan gözyaslarım akıyor göz pınarlarımdan.Gülümsüyorum ve

Meger ne cok sevmisim seni be...

Diye bitirirken

hala daha deli gibi seviyorum.

Sözleriyle bitiriyorum.

İtiraf ediyorum seni masallarda okudugun asklardan daha fazla sevdim. Belki askımı masallarda ki gibi yasatamadım ama seni yazarın masalını sevdiginden cok sevdim. Özlemlerime bıraktım seni , yalnızlıgımla sitem ettim hayata ama isyan etmedim hayırlısını istedim. Yazarak bu kadar anlatabildim. "Su an yanımda olsan sana neler söylerdim! Kafam hafif dumanlı her derdimi dökerdim."

Masalsı gelir teklere ve de ciftlere yasanmadan , yasanılanları dinlemek... 

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    Aşk-ı Hüzün.

eski bir dost mu aradınız?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    Ben varım Sebat'ım hep olacam. Sebat sadece Sebat.

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
Toplam Hit: 1267 Toplam Mesaj: 3