folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yatay Gecisss Yardımmmm

Yatay Gecisss Yardımmmm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acirci
    acirci's avatar
    Erkek
    tariqat yatay geciş yapan varmı yaa nasıl oluyor bu işler benim puan 4 uzerinde 3,98 vakıftan devlet uniye gecmek istiyorum torpil olayı falan varmıs nasıl oluyor o işler :D

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acirci
    acirci's avatar
    Erkek
    babalar bi yardımcı olun yaaa

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    daha önce açıldı bu konu galiba kardeş bide topice yardım yazmısın duzelt bi zahmet

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=27705&Sayfa=1
    burda sıralama vermişler.Arkadas az bucukda..Anlatmışlar..Oku işine yarar umarim

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acirci
    acirci's avatar
    Erkek
    kardes saolunda ben yatay gecişten bassediyorum sizin topic de dikeye geciş hakınnda

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ha yatay ha dikey ne farkeder
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    onun dedigi..Üni icinmiş tam anlayamadim..yanlis anlasilmadan ötürü özür dilerim

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    deliboran ciddimisin :)

Yatay geçiş nedir?

Öğrencinin kayıtlı olduğu bir yükseköğretim kurumundan diğerine (Bir üniversiteden diğerine veya aynı üniversite içinde eşdeğer eğitim programları uygulayan bir fakülteden/yüksekokuldan diğerine) geçiş yapması esasıdır.

Dikey geçiş nedir?

Meslek Yüksekokulları ve Açıköğretim Programlarından mezun olan başarılı öğrencilerin, örgün öğretim ve açıköğretim lisans programlarına devam edebilmeleri esasıdır. Dikey geçişle ilgili sınav ve yerleştirme işlemlerini ÖSYM yürütür.

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    .........

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acirci
    acirci's avatar
    Erkek
    deliboran17 kardes onemli degil yazman bile yeterde kimse yokmu yaa yatay geciş yapan yada duyan nasıl oluyor bu işler hadi tariqat vardır muhakak ......

Toplam Hit: 1305 Toplam Mesaj: 10