folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yavru Sokak Kedisi (Tedavi Başarılı) Bakacak İyi Kalpli Bir Kişi Lazim

Yavru Sokak Kedisi (Tedavi Başarılı) Bakacak İyi Kalpli Bir Kişi Lazim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhaba üstadlar, geçen gün sokakta bir yavru kedi buldum. Durumu iyi değildi veterinere götürdüm tedavi etmeye çalıştı fakat sorunun nörolojik bir sorun olduğunu ve Kütahya mr cihazı olmadığını söyledi. Kedinin Ankara yada İstanbul'a gitmesi gerekiyor özel hastaneye fakat benim bunu yapacak malesef gücüm yok. Yavru bı kendinin o şekilde sokağa bırakılması ölmesi demek. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa iletişime geçerse çok sevinirim. 

Not lütfen doğanın kanunu demeyin sevgiler, saygılar.

furkiak tarafından 25/Eki/23 13:10 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nordic
    Nordic's avatar
    Erkek

Ağaç diksen o masraf yerine daha faydalı olur gibi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu ülkede sağcı ve solcuların tek ortak kesişim noktası kedidir. Kedilere kim dokunursa orada tahtasını sikerler. Sonuç olarak Laz senin taa amk. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Merhaba üstadlar, geçen gün sokakta bir yavru kedi buldum. Durumu iyi değildi veterinere götürdüm tedavi etmeye çalıştı fakat sorunun nörolojik bir sorun olduğunu ve Kütahya mr cihazı olmadığını söyledi. Kedinin Ankara yada İstanbul'a gitmesi gerekiyor özel hastaneye fakat benim bunu yapacak malesef gücüm yok. Yavru bı kendinin o şekilde sokağa bırakılması ölmesi demek. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa iletişime geçerse çok sevinirim. 

Not lütfen doğanın kanunu demeyin sevgiler, saygılar.

Abi ne cihazıkonusu büyükşehirlerde de bile bırak veteriner hekimi insan hekimliğinde çekildikten sonra yorumlayacak kimse yok , İstanbul'u boşver , elinden geleni yapmak istiyorsan Ankara üniversitesi veteriner fakültesine götür.ben kendi kedim için veteriner kardiyolog bulmuştum,tomogrofi cektirecektim cihaz vardı da kim yorumlayacak demişti arkadaşlar . Aı destekli yorumlama işleri ile kolaylıkla olabilir.

Özet Ankara universitesj veteriner fakültesinr git

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Bursa Uludağ Üniversitesine gönderebilirsen oralarda çok iyi.

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim yorumlar için. Ankara üniversitesi vet fakültesine getirdik durumu şuan iyiye gidiyor hayatı sorun kalmadı kafa travması geçirmiş. 1 ay kadar ilaçla özel bakıma ihtiyacı var. Fakat herhangi bir aşı yapılmadığı için aynı evde başka bir hayvan ile bakılması mümkün değil. Bende kedi olduğu için bakmam mümkün değil. Kediyi sahillenecek güvenilir birisi aranıyor. Herhangi bir masrafı yoktur. İlaçları alındı.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 798 Toplam Mesaj: 6
kedi kedi