folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaz Gribine Dikkat Edin

Yaz Gribine Dikkat Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

arkadaslar 3 gundur yatyorum devamlı acayıp bır oksuruk izmirin bu havasında usume halsızlık var devamlı 

dıkkat edın hasta olmayın salgın varmıs bu ara afrika gribi mi ne diyorlarmış 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Last Data Bender
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek

özellikle bebeklerde fazla oluyor geçen hafta yeğen fenaydı acile götürdük dikkat edin.

你是一個非常空的人
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Therafulu veya Katarin iç bir tane acayip uyku yapıyor ama grip belirtilerini yok ediyor. Öksürme, burun akıntısı, kemiklerin dayak yemiş gibi sızlaması vs.

Burada yer alan yorum ve tavsiyelerim, benim deneyimlerim sonucu oluşan kişisel görüşlerime dayanmaktadır. Bu görüşler size uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece yorumlarımda yer alan bilgilere dayanılarak kesin kararlar verilmesi, maddi-manevi yatırım yapılması beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Last Data Bender
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Therafulu veya Katarin iç bir tane acayip uyku yapıyor ama grip belirtilerini yok ediyor. Öksürme, burun akıntısı, kemiklerin dayak yemiş gibi sızlaması vs.

hacı onlar bile yetmiyor..

你是一個非常空的人
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Ayrıca suriyeliler yüzünden Türkiye de kaybolmuş olan hastalıklar yeniden bulaşmaya türemeye başladı.

Parklarda çocuklarınıza dikkat edin eskide kalmış yok olmaya yüz tutmuş çocuk hastalıkları tekrar görülmeye başladı. Muhtemelen toplu taşıma ve parklardan bulaşıyor.

Cocuklariniza dikkat edin, aşılarını doktorlara yeniden danışın.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Kardeşim de 3 gündür çekiyordu bir şeylerden,

Ateş tavan, kusma ve ishal. Bunlar dışında bir şey yok ama...

Doktoru antibiyotik yazmış "Zimaks". Şimdi iyi gibi.

,¶∆
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Benim de arkadaşımın 3 aylık bebeği sabah ateşlenmiş hastaneye götürmüşler doktor ilgilenmiş biraz öğlene doğru iyileşmiş şu an birşeyi yok çok şükür demek ki bu yüzdenmiş 

Eskisi gibi değildir belki!
Toplam Hit: 371 Toplam Mesaj: 7
yaz gribi