folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yaz Stajında Yaptığımız Oyun Yayında

Yaz Stajında Yaptığımız Oyun Yayında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Herkese merhaba, 

Bu yaz staj döneminde Moralabs firması altında yaptığımız oyun yayında. Sizde destek olursanız sevinirim hocalar :)

Süreçle ilglili kısa bir yazımı da burada bulabilirsiniz: https://www.linkedin.com/pulse/yaz-staj%C4%B1ndan-daha-fazlas%C4%B1-berkay-%C3%A7it/?published=t

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moralabs.cubesinwoods

IOS: https://itunes.apple.com/us/app/cubes-in-woods/id1428643997?ls=1&mt=8

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Elinize sağlık. İndirip puan verdim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Guzel oyun. Sesi kismak zorunda kaliyorum. Ton cok yuksek. Sesi biraz kisin oynayan kismak zorunda kalmasin. Bi eksi puandir. Onun disinda iyi.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Oyun güzel fakat renkler gozümü ağrıttı biraz. Ayrıca ses de yüksek , telefonun sesini kısarak oynadım.

Puan vermek istedim fakat olmadı , Türkiye den oy veremiyor muyuz uygulamaya ?

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Oyun güzel fakat renkler gozümü ağrıttı biraz. Ayrıca ses de yüksek , telefonun sesini kısarak oynadım.

Puan vermek istedim fakat olmadı , Türkiye den oy veremiyor muyuz uygulamaya ?

İyi dilekleriniz için herkese teşekkür ederim.

ses konusunda aslında önce slider yapmıştık ama sadece ayarlarda açma kapama olsa daha iyi dediler ve bizde sadece toggle yaptık. Oy verebiliyorsun ama ayarlardaki oy verme tuşuna basınca mağazada bulamıyor. O kısmı oyun yayınlanmadan önce yaptığımız ve market id sini girince düzgün çalışacağını düşündüğümüz için düzgün test edememiştik. 

Build i şirket lisanslı Unity den aldığı için sorunları çözmek sıkıntı ama hepsi birleştikten sonra düzeltip şirkete yazmayı düşünüyorum.

Geri dönüşleriniz için teşekkür ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

abi elinize sağlık ta bişey dicem

şimdi adamlar 3 tane stajer alıp muhtemelen para vermeden bunlara "hadi siz bize bi ürün çıkarın takıldığınız yerde de sorun" diyip, sonra çıkan ürünü store da pazarlıyolar öyle mi :D 

vay ak kapitalizmin geldiği noktaya bak :D sırf bu işten yürüyüp çok iyi ekmek yenir

genellikle kimse stajerlere para vermediği için ücret almadığınızı düşündüm btw. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

abi elinize sağlık ta bişey dicem

şimdi adamlar 3 tane stajer alıp muhtemelen para vermeden bunlara "hadi siz bize bi ürün çıkarın takıldığınız yerde de sorun" diyip, sonra çıkan ürünü store da pazarlıyolar öyle mi :D 

vay ak kapitalizmin geldiği noktaya bak :D sırf bu işten yürüyüp çok iyi ekmek yenir

genellikle kimse stajerlere para vermediği için ücret almadığınızı düşündüm btw. 

Hocam çok olmasada bir para aldık ayrıca ofis içinde durmam bile gider adamlar için. Çünkü su içiyorum, kahve yapıyorum, kurabiyesiydi-tatlısıydı dolapdan alıp yiyorum, elektrik tüketiyorum 3 tane aletden ve en önemli kaynak zaman.. adamlar bize zaman ayırıyorlar sürekli, konuşuyoruz, değerlendiriyoruz. Bir çok şey öğrendim. Ayrıca Bilkent cyberpark daydık, oradaki kişilerle Network kurmak, cyberpark da olmak güzeldi. 

BerkayCit tarafından 27/Ağu/18 09:41 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Tek bir motor ile tüm cihazlara uygulama üretebilmek güzel olsa gerek. 

Şirketten ayrı oyun/uygulama üretimine devam et hocam bireysel olarak tabi unity lisansı kaç para bilmiyorum.  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Tek bir motor ile tüm cihazlara uygulama üretebilmek güzel olsa gerek. 

Şirketten ayrı oyun/uygulama üretimine devam et hocam bireysel olarak tabi unity lisansı kaç para bilmiyorum.  

Edeceğim hocam. Unity lisansını illa almak gerekmiyor oyun yayınlamak için. Unity nin splash screen ini kaldıramadığımız için free de, şirket build alıp attı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bizim stajerlerede html site yaptıramıyorum a.k.

Elinize sağlık gençler.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 1583 Toplam Mesaj: 10
oyun mobil oyun cubes in woods