Yazıcı Önerir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşalar renkli lazer yazıcı almak istiyorum bütçem 200TL taksit imkanı önemli bana hangi model yazıcı önerirsiniz? mümkünse telefondan kablosuz şekilde yazdırma seçeneği olması lazım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Arkadaşalar renkli lazer yazıcı almak istiyorum bütçem 200TL taksit imkanı önemli bana hangi model yazıcı önerirsiniz? mümkünse telefondan kablosuz şekilde yazdırma seçeneği olması lazım

hocam 200 tl ye renkli lazer yazıcı mümkün değil, mono lazerler bile kalitelisi 300-350 tl den başlıyor bütçeyi yükseltirseniz önerilerde bulunabilirim.

İlla bu fiyat aralığında düşünüyorsanız ve renkli çıktı gerekiyorsa canon ib4050 modelini öneririm. 229  tl gibi bir fiyatı var o fiyat aralığında rakip olabilecek bir cihaz yok.

Tarayıcı ve fotokopi yok.**

Siyah beyaz ve renkli çıktı alırsınız, seri bir cihazdır. (dk da 23 siyah ,15 renkli) Çift taraflı baskı ve wifi de var aynı zamanda. Kartuşlu bir cihaz, normalde kartuşlu önermem ama sıradan kartuşlulara göre çok daha fazla basıyor ve dolum da oluyor kartuşları. Dolan kartuşlarını alıp kendiniz de doldurabilirsiniz.

Come On Cj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

hp 2130 alabilirsin. 109 lira bi fiyatı vardı en son teknosada. muadil kartusları piyasada cok uygun. onun dısında orjinal kartuslara mürekkep takviyesi yapabilirsin muadile bitmeyen tank olayını yapabilirsin. fotokopi tarama olayları var. fiyatına göre beklentini karşılayacaktır. daha detay istersen msj at. elimde 4 tane var suan sorunsuz kullanıyorm. baskı kalitesi ideal

edit.. gece gece lazer ibaresini görmemişim. artık yazmıs bulundum pardon :D

csabanci tarafından 26/May/17 03:42 tarihinde düzenlenmiştir

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam canonlar çok iyi

hp nin baskı kalitesi evet canona göre yüksek ama hem daha pahalı hemde kartuş maliyeti daha yüksek canon da doldurmak kolay maliyet düşük baskı hızı yüksek

Toplam Hit: 921 Toplam Mesaj: 4
yazıcı