folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Yazılım Geliştirici Ekosistemi Anketi 2020 - Ödüllü Anket

Yazılım Geliştirici Ekosistemi Anketi 2020 - Ödüllü Anket

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

(Anket JetBrains şirketi tarafından yapılmaktadır. )

Yazılım geliştirme ekosistemi üzerine yapılan kapsamlı ve bağımsız bir çalışma olan dördüncü JetBrains Yazılım Geliştirme Ekosistemi Anketi ile geri döndük. Anketimize katılmak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz!

Anket 8 dilde mevcuttur ve yaklaşık 15 dakikanızı alacaktır. Minnettarlığımızın bir göstergesi olarak, seçtiğiniz bir ödülü kazanabileceğiniz bir çekilişe katılacaksınız:<strong style="-sizing: border-;"> bir MacBook Pro, 300$ değerinde bir Amazon hediye çeki veya bir JetBrains Sürpriz Hediye Paketi.

Kazananlar rastgele seçilecektir. Rastgele doldurulan anketler herhangi bir ödül için uygun olmayacağından lütfen anket sorularına anlamlı cevaplar verin.

Bu ankette verdiğiniz bilgilerin gizli olarak değerlendirileceğinden emin olabilirsiniz.

Anket İçin Link:  

Promosyonlu Link :)

shock56 tarafından 28/Oca/20 03:21 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hic de 15 dakikalik test degil :) 20 dk harcadim %30 lardayim.. Testi kaydettim sonra devam ederim. Ya da sectiginiz cevaba göre bir sürü ekstra sorular soruyor

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

zorla bitirdim :D

Toplam Hit: 1004 Toplam Mesaj: 3
anket ödül jetbrains