folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Yazilimcilar Icin Portfolyo Template Ariyorum

Yazilimcilar Icin Portfolyo Template Ariyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar

Kendi yaptigim isleri paylasabilecegim (bir nevi online CV) bir template ariyorum. Kolayca yeni proje ekleyebilmeliyim (resim, belki video vs). Ayrica diger özgecmis alanlari da olmali (surda okudum, surda calistim vs)

En önemli özellik olarak siteye giren kisi sifreyi bilmeden görüntüleyemeyecek. Yani belki kismi seyler gösterilebilir ama sifreyle daha cok alan göstermek istiyorum. Birden fazla sifre olusturup (yönetim paneli olursa süper olur), bunlari kime verdigimi görebileyim + revoke edebileyim (ya da su tarihe kadar görüntülenebilir olsun diyebileyim)..

Bu tarz bir sistem/template var midir :)) Cok sey istedim ama böyle bir sey ariyorum. Benzer ama daha basit bir sistemi calistigim firma kullaniyor ama ben kendim icin istiyorum

not: cok gösterisli seyler, animasyonu bol olan seyler istemiyorum. Ciddi bir template olmali..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Güzel  proje hacı  react - laravel ile  yazabilirim  aslında   banada  geliştirme olur bi  tık  ile   gidip  Flutter ile mobil bile  girer :=)  detayları   telegramdan  bekliyorum :=) 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
Toplam Hit: 542 Toplam Mesaj: 2
portfolyo