Yeni Aldığım Domainle İlgili 10 Mail Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Tekrardan sa hocalar her zaman domainlerimi godaddy den alirsim bu sefer bir degisiklik yapip alastyr den .info uzantili bir domain aldim bugun e postami kontrol ettim o domain hakkinda 10 tane mail gelmis 8 tanesi spam a dusmus

Gelen mailler hep yabanci web tasarim - seocular - veya mobil uygulama yapimcilari hep domain icin seo calismasi falan yapmayi teklif ediyorlar ucretli 

Ilk defa boyle birsey basima geldi domaini yeni regledim daha icerik yok sadece duz wp kurulu nerden geliyor bu mailler nasil geliyor 

Isteyenlere mail ornegi sutlarim pm den e postasini verirse

TheAvenqer tarafından 30/Oca/17 09:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam domain reglerken bilgilerini verince bu bilgiler whoiste cikiyor. Oradan mail adresini botla cekip atmislardir maileri.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Hocam domain reglerken bilgilerini verince bu bilgiler whoiste cikiyor. Oradan mail adresini botla cekip atmislardir maileri.

Onu bende düşündüm yaklaşık 2 yıldır domain regliyorum hiç başıma gelmedi tek domainde 10 mail gelmesi şaşırttı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Onu bende düşündüm yaklaşık 2 yıldır domain regliyorum hiç başıma gelmedi tek domainde 10 mail gelmesi şaşırttı

Hocam bu adamlar eger aldigin yeri bir defa listeye aldiysalar senin mail adresini de artik listeye aldilar demektir. Spam mailler gelecek maalesef hocam.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Hocam bu adamlar eger aldigin yeri bir defa listeye aldiysalar senin mail adresini de artik listeye aldilar demektir. Spam mailler gelecek maalesef hocam.

Eyw hocam sagolasin 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Oo adamlar isi asmis durumda, benim spamcilar kibar; o kadar da cok abartmiyorlar. Senede bir vermedikleri hizmetin yenilemesi icin ucret istiyorlar sadece. :)

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Oo adamlar isi asmis durumda, benim spamcilar kibar; o kadar da cok abartmiyorlar. Senede bir vermedikleri hizmetin yenilemesi icin ucret istiyorlar sadece. :)

hocam sende mail çak şikayet et. senede bir vermediğiniz hizmetiniz için yapmadığım ödemenin tahsilatından dolayı banka hesabımdan fazla alınmış tutarın iptalini istiyorum dersin. bu mesajı anlayabilirlerse tamamdır :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 740 Toplam Mesaj: 7
mail