Yeni Bir Virus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uMuT
    uMuT's avatar
    Erkek
    Arkadaslar Internet kafemizin birindeki butun pclere virus bulasmia butun pclerde deepfreze var ama deepfrezei felan deliyor butun bilgileri karistiriyor fat yapmak zorunda kaliyoruk bilgisi olan varmi yada deepfrezei delen bi  virus bilen varmi

AzraiL üstüMe Yürümeden GeL..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

antivir ile yakalayabiliyormusun virüsü ?

ismini fln versen iyi olrudu yani..

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    isim verirsen yardımcı oluruz

DOM..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Ghost atıyorsanız pclere ghosttan bulaşıyor. Bulaşıpta şimdi aktif hale gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Bizim de başımıza gelmişti. Yada Anamakinadan ağ üzerinden
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

by_kamu bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ghost atıyorsanız pclere ghosttan bulaşıyor. Bulaşıpta şimdi aktif hale gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Bizim de başımıza gelmişti. Yada Anamakinadan ağ üzerinden
    -----------------------------

Ghost ilen alakası olduğunu sanmıyorum, Ghostladığın Sistemde Varmış Virüs Ghost Programı Hiç Virüs Barındırırmı Hocam.Kendim Çok Kullandım oradan biliyorum Beni Memnun eden bir Programdır Ghost.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Olur hocam niye olmasın Gta 3 ün bir dosyasına enjekte etmişlerdi virüsü sonradan farkettik.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uMuT
    uMuT's avatar
    Erkek
    virus programlari tanimiyor isminide bilmiyorum ama agdan bulasiyor hangi virus veya virusler internet kafelerdeki 1 bilgisayara bulastiktan sonra agda yayiliyor ve deepfrezei bile deliyor isimlerini bilen varmi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

o ağ virüsünü hiçbir antivirüs silemiyor.yapman gereken şey aşağıda verdiğim programı kurup hangi makinalarda zararlı var tespit edebilirsin.bunun dışında verdiğim program saldırıyı önleyecektir böylece zararlıyı silmeden zararlının işleyişini durdurabilirsin.

AntiARP 

http://depositfiles.com/en/files/mvaxip71g

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    kardeş virüsü bir şekilde temizle makinelere format filan at daha sonra " Shadow Defender " adlı bir program var. Onu kur makinelere. O da deep freze gibi donduruyor ancak biraz daha sağlam.

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uMuT
    uMuT's avatar
    Erkek
    sality.NAR Alman Nab  rakyatkelaparan.exe Trojan-Clicker.Win32.Costrat.gb  adli viruslerin kendileri lazim bana yada guzel bi virus lazim pc yi cokerten ve agda kendini yayan islemi onemli degil sadece agda yayilmasini istiyorum

Toplam Hit: 1704 Toplam Mesaj: 10