folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yeni İşletmem İçin Facebook Sayfası Hk.

Yeni İşletmem İçin Facebook Sayfası Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

Uzun zamandır T. İş Bankası bünyesinde Sigortacılık yapıyordum. kendi işimi kurmak maksadıyla 15-20 Gün önce istifa ettim Pazartesi günü nasipse açıyorum. Çanakkeledeyim.

Sosyal medyanın her alanda önemini gösterdiği bu dönemde haliyle bir facebook sayfası açacağım ve insanlara mümkün mertebe ulaşmaya çalışacağım. Ancak bu konuda en doğru yol hangisi olur sizlere sormak istedim.

İlk aklıma gelen arkadaş sayısını ve takipçi sayısını hızlı arttırmak için Normal bir profil oluşturup Çanakkale lokasyonunda tanıdık tanımadık alabildiğince insanları ekleyip ilerleyen dönemde bu profili Sayfa haline çevirmeyi düşündüm. 

Sizlerin de mutlaka fikirleri, tecrübeleri mutlaka ki vardır bu işi güzel ve temiz bir şekilde nasıl yaparız?

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Hocam bir direk şirket için sayfa açtım. Önce arkadaş çevremi davet ettim. Sonra arkadaşı çok olanları davet ettirttim. Ardından facebook reklamları ile bölgesel beğeniye açtım. Gerçek ilgilenenler kaldı sayfada. Reklamlardan olumlu sonuç alıyorum. Alakasız kişilerle dolu olacağına gerçek ilgilenen 2 3k kişinin olması bence daha mantıklı.

Toplam Hit: 681 Toplam Mesaj: 2
facebook sigorta çanakkale