folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Yeni Topladığım Bilgisayara Windows 10 Lisansını Aktaramıyorum

Yeni Topladığım Bilgisayara Windows 10 Lisansını Aktaramıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, hazır bf indirimleri falan derken yeni bilgisayar topladım, topladığım bilgisayar ile ilgili Microsoft müşteri temsilcilerini aradım, kendileri hotmail hesabım ile giriş yaparsam sorun olmayacağını, retail sürüm aldığımı söylediler.

Bilgisayarı dün akşam itibariyle topladım, kurulum yaptım, ayarlar kısmına gidip etkinleştirmeyi tıklayıp, sorun gidere tıklayıp, bu bilgisayarın donanımında değişiklik yaptım dediğimde bilgisayar çıkıyor, işaretleyip bu bilgisayarı etkinleştir dediğimde başarısız oldu diyor.

Aldığım hata kodu: 0xC004F213 

Müşteri temsilcileri haftasonu çalışmıyor, aynı sorunu yaşayıp çözüm bulanınız var mı? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim. 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/10738/windows-10-get-help-with-activation-errors

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

buna benzer bişey atmaya geldiydim aislşkdfjvgaidşfb

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar, hazır bf indirimleri falan derken yeni bilgisayar topladım, topladığım bilgisayar ile ilgili Microsoft müşteri temsilcilerini aradım, kendileri hotmail hesabım ile giriş yaparsam sorun olmayacağını, retail sürüm aldığımı söylediler.

Bilgisayarı dün akşam itibariyle topladım, kurulum yaptım, ayarlar kısmına gidip etkinleştirmeyi tıklayıp, sorun gidere tıklayıp, bu bilgisayarın donanımında değişiklik yaptım dediğimde bilgisayar çıkıyor, işaretleyip bu bilgisayarı etkinleştir dediğimde başarısız oldu diyor.

Aldığım hata kodu: 0xC004F213 

Müşteri temsilcileri haftasonu çalışmıyor, aynı sorunu yaşayıp çözüm bulanınız var mı? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim. 

Windows 10 Lisansını etkinleştirdiğin bilgisayarda hotmail hesabınla giriş yapmalısın önce. Sonra yeni topladığın pcde aynı hotmail hesabıyla oturum açıp lisans sorunu gider dersen olacaktır.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Sağolun arkadaşlar, aktivatör ile hallettim, yıllardır format atmayınca şimdi farkettim, winrar vs gibi sistem araçları için ya da warez programlar için hangi siteyi kullanıyorsunuz? Benim kullandığım her site malesef patlamış.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

yeri gelmişken sorayım slmgr metoduyla lisans işleminin çalışma prensibini bilen var mı?