folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Yeniler !! Html, Css, Jscript, Php, Asp, Sql .. Daha Fazlası W3schools

Yeniler !! Html, Css, Jscript, Php, Asp, Sql .. Daha Fazlası W3schools

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

http://www.w3schools.com

ingilizcedir ama google translate i kullanarak az birşeyler anlayabilrisiniz.Ben burda fonksiyon kullanımlarına bakıyorum.Sql konusunda adamlar neler vemriş :-/

php.net ve w2schools sayesinde insan baya bi pişiyor :)

Yani tavsiye edeceğim bir site.Fonksiyon kullanımı yada bir fonksiyonda nelr kullanabilrisiniz hepsi var

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bide türkçe kaynağı olsa :W google amca dandik çeviriyor
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek
    Oooo, süper sitedir. Bayadır biliyorum. Üstüne yok, zaten ilkler genelde güzel oluyor :)

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

evet biliyorum sağlam sitedir bilmeyenlerin çok işine yarar

bide google translate e bu işte bok atılmasın

zaten bu işte saglam bişiler yapmak için ingilizce bilmen lazım (bugunler yine iyi eskiden türkçe kaynak yoktu)

translate olmasa napcaksınız :D  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hoca translitten bırak iyi çevirmeyi o kadar çevirebilen, hatta yarısı kadar çevirebilen bir araç var mı ?

babalfish vardı galba oda idare eder.

Türkçe ingilizce gibi değil ki bu adamlar cümle cümlede girmiyor.Ekler, kelimeler, şunlar bunlar ohooo...

----

Türkçe kaynak sıkıntısı piaysada çok.Aslında tahribatça oturup blog falan diyeceğimize w3school tarzında bir işe girişilebilir.

webmasterlar için Türkiyenin en geniş kaynağı hesabına.Tahribata bir sürü adam var kralını yapabilir.Yeniler için iyi olur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Okul açılacak bu sene seçmeli olarak html ve programlama-visual c alacam. Aslında kriptolojiyide istiyorum ama ders kaydında bakarız artık :\ Eyvallah hacım saol.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Okul açılacak bu sene seçmeli olarak html ve programlama-visual c alacam. Aslında kriptolojiyide istiyorum ama ders kaydında bakarız artık :\ Eyvallah hacım saol.
    -----------------------------

benim fikrime göre htmlden başka birşeyi alabilirsin.Tamam html teml ama bence çok büyütülecek birşeyi yok.taib içinde css yoksa.css, javascript daha iyi olur bence ..

ne demek hocam.Bu arada merak edenler buraya sorabilir kodları bilenler cevap verir. yani w3s te baktınız anlamadınız google da tatmin etmedi.Tahribat var :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Yok bizim bölüm matematik olduğu için pek fazla alternatifimiz yok :) Html visual c kriptoloji'den ikisini seçecem artık. 2'şer kredilik.
Toplam Hit: 2464 Toplam Mesaj: 8