folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Yerli Ve Kirli - Çimen Show ( Bir Stand Up Bir De Talk Show Önerisi )

Yerli Ve Kirli - Çimen Show ( Bir Stand Up Bir De Talk Show Önerisi )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=XSgWQbh4X5M&ab_channel=Baturay%C3%96zdemir

baturay özdemir ' in stand up gösterisi ben oldukça başarılı buldum.  ikinci defa izlemeyi bile düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=0U8diGUNoKg&ab_channel=%C3%87imenShow

çimen show'a da son zamanlarda takıldım cem işçiler ile fazlı polat sunuyor kıyak çocuklar mis gibi kafalar yani.

bazı bölümlerinde ses sorunu var ses gelip gidiyor filan ama aşıyolar o problemi sonra.

izleyenleriniz vardır illaki baturay özdemirin'de çimen show'un da ilerde tanınırlıgının çok artacagını düşünüyorum.

yorumlarınızı da merak ediyorum.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

çimenin son bölümler üstüne kata kata gidiyorlar. 1 defa da canlı izlemiştim. küfür sevmeyenlere, her konunun şakası olmaz diyenlere çok önermem :). meksika açmazına da bakabilirsin hocam aşırı komik o da. spotifyda mesut süre fazlı polat anlatanadam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Benim hiç radyo dinlemek gibi bir alışkanlığım olmadı. Mesut Süre'yi ben ilişki testinde denk geldim. Keşke daha önceden haberim olsaydıda takip etseydim.

Mesut Süre'nin popülerleşmesi sonrası gördüm bu adamları. Gönülen kurulmuş Rabarba ekibi üyelerdendir. İlişki testinede katıldılar. 

Çok takip ettiğim bir program değil. Her bölümünü izleyemiyorum. Konuğa göre bunu izlerim diyorum.

Cem İşciler fakir edebiyatı, Fazlı Polat lise cahil muhabbeti üzerine mizah yapıyor diyelim.

İlk bölümler çok iyi değildi, AQ dan geçmiyordu program ama sonradan fark etmişler ki bunu düzeltmek için çaba sarf ediyorlar artık.

Kıyak çocuklar demişsin ama Fazlı Polat gibi bir arkadaşım olmasına katlanamazdım ben. 

Ayrıca şunuda beğenebilirsin;

https://www.youtube.com/watch?v=o4quRK1eEcg

hypnot1c tarafından 21/Mar/22 02:05 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

@edit yorumumu ben bile anlamadım mk.  düzeltme

tavsiye için teşekkürler hocam, ben de yavuz'u tavsiye ediyorum bu eleman iyi yapıyor, diğer favorim deniz göktaş

https://www.youtube.com/watch?v=hoxBmcFPHos

TxT tarafından 21/Mar/22 13:37 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

podcast sevenler icin `cahil kopekler` i tavsiye ederim.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Benim hiç radyo dinlemek gibi bir alışkanlığım olmadı. Mesut Süre'yi ben ilişki testinde denk geldim. Keşke daha önceden haberim olsaydıda takip etseydim.

Mesut Süre'nin popülerleşmesi sonrası gördüm bu adamları. Gönülen kurulmuş Rabarba ekibi üyelerdendir. İlişki testinede katıldılar. 

Çok takip ettiğim bir program değil. Her bölümünü izleyemiyorum. Konuğa göre bunu izlerim diyorum.

Cem İşciler fakir edebiyatı, Fazlı Polat lise cahil muhabbeti üzerine mizah yapıyor diyelim.

İlk bölümler çok iyi değildi, AQ dan geçmiyordu program ama sonradan fark etmişler ki bunu düzeltmek için çaba sarf ediyorlar artık.

Kıyak çocuklar demişsin ama Fazlı Polat gibi bir arkadaşım olmasına katlanamazdım ben. 

Ayrıca şunuda beğenebilirsin;

https://www.youtube.com/watch?v=o4quRK1eEcg

baturay özdemiri de mesut süre rabarba talk 9. bölümü de izledim bu konu sayesinde. baturayı beğenmedim ama mesut un program iyidi gülmekten gözümden yaşlar geldi =)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

podcast sevenler icin `cahil kopekler` i tavsiye ederim.

abi bu çok iyimiş ya,  spoti de 3. bölümden başlıyor 3,4 ve ramdom bi tanesini dinledim müthiş kafalar

Toplam Hit: 1101 Toplam Mesaj: 7
tiyatro talk show boş kafa izleme