folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder YGS-1-2 Hakkında.

YGS-1-2 Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    Hocalar seneye ygs'ye giricem.Neyse ben dershane fiyatlarını öğreneyim dedim.Orda duran sekreterin teki kendi bölümünü tercih ediceksen sadece 1. sınava giriceksin dedi.Eğer bölüm dışı tercih ediceksen hem 1 hem 2'ye giriceksin dedi pek fazla bişey anlamadım yardımcı olurmusunuz hocalar?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vesrella
    Vesrella's avatar
    Erkek

ygs tek sınaw bütün bölümler sayısal sözel ... o sınava giriyo ve kendi dallarına gore ygs-1 ygs ... ygs-6 ya kadr puan alıyolar ve ondan sonra bolumler için ayrı olan lys ye girolar haziranda ama ygs tek sınav

Yoldaşlar, ölürsem o günden önce yani, - öyle gibi de görünüyor - Anadolu'da bir köy mezarlığına gömün beni ve de uyarına gelirse, tepemde bir de çınar olursa taş maş da istemez hani...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaa
    mustaa's avatar
    Erkek

hacım geçenlerde bi sınav oldu o sınavın adı ygs idi . haziran ayınd bi sınav daha olacak o sınavın adı da lys . eğer ki sen sadece birine gireceksin tahminimce ona göre fiyat alcaklar senden . daha fazla bilgi için google.com

forum yorumla yaşar....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

hocam meslek liselimisin. meslek liselisen üniyide kendi alanında bi bölümden seçiceksen sadece ygs denen sınava girmen yetiyo. hayır ben başka bi bölüm seçicem diyosanda haziranda yapılan lys sınavınada girmen gerekli.

kgd
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    KGD bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam meslek liselimisin. meslek liselisen üniyide kendi alanında bi bölümden seçiceksen sadece ygs denen sınava girmen yetiyo. hayır ben başka bi bölüm seçicem diyosanda haziranda yapılan lys sınavınada girmen gerekli.

meslek lisesiyim anadolu teknik hocam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

Saybirs bunu yazdı:
    KGD bunu yazdı:

meslek lisesiyim anadolu teknik hocam

tamam üni için kendi alanınımı düşünüyosun

kgd
Toplam Hit: 864 Toplam Mesaj: 6