YGS Fizik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WolkieNator
    WolkieNator's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba.Bu yıl ilk defa ygs ye gireceğimde sizlere bir sorum var özellikle sayısalcılara.

Şimdi fiziğe daha başlamadım kimya bitti matematik %70 geometri %40 biyoloji %20 felan bitti.

Fizik için kaynak arıyorum internetten konu anlatımı olarak.Önerebileceğiniz bir güzel kaynak varmı ?

TeknoFEM olmasın anlatamıyorlar.

Herkese iyi forumlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/playlist?list=PLIBjFaUoJJ90Mp7_50wY_E-QKSDwmRnPd

Güzelim ne kadar profesyonel veya ne kadar ihtiyacını karşılar bilemiyorum ama bir göz at derim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WolkieNator
    WolkieNator's avatar
    Erkek

teşekkürler bakacağım ama alternatif gelirse onlarada bakarım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam ygs ye daha var. Eğer çözerim diyorsan finalin ygs lys setine üye olmanı öneririm. haftalık yaıyın şeklinde oluyordu.

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WolkieNator
    WolkieNator's avatar
    Erkek

Hocam ygsye daha var demişsinde bu konuda katılmıyorum maalesef.Çünkü ygs başında tüm konuları bitirmiş olsak 3 ayda lysye yetişmemiz imkansız yani en kısa sürede bitirip lysye başlamalıyım :)

Bende geç başladım keşke yaz başı başlayayıp konuları bitirseydim şimdi lys ortalarında olurdum ama yazılmış bir kere yapacak bir şey yok :D  Finalede bakacağım teşekkürler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

Hocam ygs ye daha var. Eğer çözerim diyorsan finalin ygs lys setine üye olmanı öneririm. haftalık yaıyın şeklinde oluyordu.

82 gün kaldı hocam çeyrek yıl olarak düşününce daha var gibi duruyo gerçekten :D şaka bir yana haklısın hocam çalışmak için geç değil bence yaklaşmış olsa da. bilgisayarı kapatıp kitaptan çalışmaya başladığımdan beri ilerleme kaydettiğimi farkettim diye ekleyeyim ben de

slanger tarafından 21/Ara/15 23:15 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WolkieNator
    WolkieNator's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı
    ndmylmz bunu yazdı

82 gün kaldı hocam çeyrek yıl olarak düşününce daha var gibi duruyo gerçekten :D bilgisayarı kapatıp kitaptan çalışmaya başladığımdan beri ilerleme kaydettiğimi farkettim diye ekleyeyim ben de

hocam kitaptan nasıl çalışıyorsunuz fizik dersine bende fem simetri ygs fizik var konu anlatımı güzel anlatıyor fakat ne bileyim kimya gibi değil kimyayı kitaptan çalışıp 45 soruda 43 doğru yapıyordum fizikte kitaptan çalışmayı denedim anlamıyorum o yüzden hiç başlamadım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

ben de üni 2ye gidiyorum ama içimde hala bi istek var. geçmiş dönem sınavlarım pek de parlak değil ama ben de başlayacağım. matematik sıfırdan alıcam. matematiği yoluna koyabilirsem üstüne bi türkçe-sosyal patlatırım. fenle alakam yok ona çalışmam.

Fakat esas çıkarılması gereken sonuç bi abi tavsiyesi olarak da al. LYS LYS LYS LYS. çok çok önemli. inanılmaz derecede değişim yapıyor. hedefin yüksekse sıkı tut :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

Muhtemelen bakmışsındır ama yine de önereyim "Ekol Hoca" gir oradaki bağlantıdan körfezin sitesine git orada halledersin. Ama bunları izlemeden önce konu özetli (bilgi durumuna göre konu anlatımlı) kitaptan çalışırsan ne göreceğin hakkında bilgin olur. Şu an kitapları hatırlamıyorum ama çevrende mutlaka her kitap hakkında fikri olan biri vardır. Ondan öğren ona göre birkaç kitaptan git. Fizikte ygs lys arasında çok bariz konular dışında pek fark yok. Yani ygs çalışırken lys de kısmen bitmiş oluyor. Direk lys kitap alıp oradan da çalışabilirsin.

Son olarak sana diyeceğim ygs beklediğin gibi gelsede gelmesede lys ye tabiri caizse it gibi çalış. Battı balık yan gider hesabı seni çuvallatır. Ve sana diyeceğim lys biyoloji(geometri de var tabi) sıralamanı öyle bir etkiliyor ki şaşarsın(mf4 olsan bile). Bu da benden sana kıyak ;)

Se...a...se...deneme..deneme..
Toplam Hit: 1113 Toplam Mesaj: 9
ygs