folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Yorum Alanında Kullanıcı Adının Gözükmemesi [Wordpress-Soru]

Yorum Alanında Kullanıcı Adının Gözükmemesi [Wordpress-Soru]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

www.korkucu.com bu benim abimin sitesi, bende istediği bir iki değişiklik ve ekleme vardı onları gerçekleştirdim. Temayı yazdırdıkları için yorum alanını eklemeyi gerek görmemişler sonrasında ise eklettiler bende ekledim buraya kadar herşey normal.

CSS bilgim internetten edindiğim kadarıyla var ( yani basit şeyler kadar yetenekliyim).  

Şimdi problemim şudur:

problemli görünüm

Bu görselde yorum yapan kullanıcı adı görünmemekte, bu abimin test ettirdiği bir bilgisayar ve bu şekilde görünüyor.

normal

Bu görsel ise benim test ettirdiğim başka bir bilgisayardan bir örnek. Birçok bilgisayarda test ettirdim, bende düzgün görünüyorken ve diğer arkadaşlarda abimde ve onun test ettiği bilgisayarlarda hatalı görünmesinin nedeni nedir?

Galiba, CSS lerin tarayıcı uyumluluğu ile ilgili ama, aynı tarayıcı başka bilgisayarlarda böyle bir sorun veriyor. ( bende ve deneklerimde normal )

Bakıp test edebilen varsa SS çekip koyabilir mi :   http://korkucu.com/the-dark-tower/

karakutu tarafından 10/Tem/17 11:07 tarihinde düzenlenmiştir

Mevzu derin | Papikolas Planet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Isim cikiyo hocam. Sadecw senin bilgisayardaysa bilmiyom. Mobildwn baktim yorum attim ben.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
Toplam Hit: 1139 Toplam Mesaj: 2
css wordpress tasarım wp