folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Youtube Abone Satın Almak

Youtube Abone Satın Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Kanalı yeni açtım adsense ile bağladım kanal biraz popülerlik kazansın diye abone satın almak istiyorum ama banlanmaktan korkuyorum sizce banlanır mıyım ? ya da banlanmadan almanın bir yolu var mıdır ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eski tarihli kanalımda 10k organik abone var ama şimdiye kadar bu abonelerin videolara pek etkisini görmedim
    yüklediğim videolar neredeyse hiç izlenmiyor sanırım videoları liste başına çıkarmanın özel bir taktiği var ama ne ? 

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

eski tarihli kanalımda 10k organik abone var ama şimdiye kadar bu abonelerin videolara pek etkisini görmedim
    yüklediğim videolar neredeyse hiç izlenmiyor sanırım videoları liste başına çıkarmanın özel bir taktiği var ama ne ? 

Hocam artık abone olsanızda en üstte en trend videlar çokıyor yani hem abonesi olcan hemde çok izleniyo olacak yada avone2opan kişi zil logosuna basacak o zil eklendiğinde abone olan kişi yeni video afttığınızda hem en üste çıkıyor hem de mail geliyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paralar
    paralar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İNTERNETTE PARA KAZANMAK İSTERMİSİN? AYDA 10.000 TL NASIL KAZANILIR TEKNİKLERİNİ ÖĞREN

AYDA 10.000 TL KAZANMA TEKNİKLERİNİ ÖĞREN http://www.xticaret.com/xticaret/?1267_91585
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    paralar bunu yazdı

İNTERNETTE PARA KAZANMAK İSTERMİSİN? AYDA 10.000 TL NASIL KAZANILIR TEKNİKLERİNİ ÖĞREN

:)

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek
    paralar bunu yazdı

Bari güzel bir site yapsaydınız. Ayrıca hala bunlara inanıp bu işe girenler var mı?

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    paralar bunu yazdı

ban kokusu alıyorum :D

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek
    paralar bunu yazdı

Kendi web sitesi 100 liralik sana 10 bin nasıl kazandıracak merak ettim :))))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    paralar bunu yazdı

bi bitmediniz amg

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    paralar bunu yazdı

videoda anlatan adam sensen eğer, senin o gözlüğünün çerçevesini sikeyim. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 3270 Toplam Mesaj: 10
adsense youtube youtube abone