folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Youtube İçin Mikrofon Önerisi

Youtube İçin Mikrofon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Eğitim videosu konseptinde bir kanal için mikrofona ihtiyaç duyuyoruz. Bu işlere meraklı arkadaşlar vardır. Ne aşırı profesyonel ne aşırı amatör birşey aramıyoruz. İşimizi göreceğimiz , dersleri takip edenleri rahatsız etmeyecek uygun/fiyat performans oranını veren mikrofona ihtiyaç var. 

Konuya ilgili arkadaşlar marka model önerebilir mi ? Benim kanalım budur , kanalımda şu mikrofonu kullanıyorum , seninde işini görür diyen arkadaşlar çıkarsa dahada mutlu oluruz.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Kanalım vs yok ama Rode mikrofon kullanan fazla gördüm bir bak istersen :)

Wingardium Leviosa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

rode

sıçmık düzeyi kanallarda da var pivdipay(yazılışı bilmiyom) onda da var... 

RODE AL 

AL ONU 

KESİNLİKLE RODE ALMALISIN 

:D

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=FkwRZEtDB2w

Böyle bir video izledim. Fark mark bişey anlamadım. Fiyatlarda çok abartı geldi. 1500-3000 falan bişeyler çıktı. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Bende bi hevesle Rode NT usb almıştım, 1-2 kez deneme çekiminde kullandım, 1 senedir boşta duruyor. İsterseniz onu satabilirim size?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Bende bi hevesle Rode NT usb almıştım, 1-2 kez deneme çekiminde kullandım, 1 senedir boşta duruyor. İsterseniz onu satabilirim size?

Bizim durumda tam olarak böyle aslında. O yüzden çok fazla para yatırmakta istemiyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Bizim durumda tam olarak böyle aslında. O yüzden çok fazla para yatırmakta istemiyorum.

Mikrofon kaliteli, aslında kullanmak için aldım ancak araya başka şeyler girdi o yüzden kaldı. Hala niyetim var kullanmaya ama şu aralar nakit lazım :)

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1034 Toplam Mesaj: 7
youtube mikrofon youtube