folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Youtube Partner Mi Adsense Mi ?

Youtube Partner Mi Adsense Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Bir kaç sorum var.

1-)partner mi ? adsense mi ?

2-) neden partner veya neden adsense ?

3-)önce adsense ile başlayıp bir yerlere gelince partnere geçiş yapabiliyor muyuz ?

4-)benim youtube kanalım türkiyeden işaretli ödeme alırken sıkıntı yaşar mıyım ?

5-)hangi partneri önerirsiniz?

arkinfes tarafından 03/Eyl/17 17:55 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    romeo
    romeo's avatar
    Erkek

Konuyu takipdeyim benimde youtube kanalım var ve şuan adsense kullanıyorum 

Aerial Film & Photography / Hava Çekimi http://www.vimeo.com/flyturk http://www.youtube.com/flyturknet http://instagram.com/flyturknet http://www.flyturk.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Çizik atıyorum gece detaylıca herşeyi yazıcam

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Benim kanal adsense onayi alamadi. Partner nasil oluyor ilk defa duyuyorum farkli bisi oldugunu 

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

Tabiki adsense.  Paranın tamamını almak varken.(paetnerlerde %70 veriyor sana) Birde bazen partnerler parayı yatırmayabiliyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Partnerlerin belirli kriterleri oluyor ama adsense de yok bildiğim kadarıyla 

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Eski anılarım geldi aklıma önceden spam videolar yüklüyordum lifenetwork vardı ondan 300-400 usd kadar parça parça almıştım en son ödeme yapmamıştılar sanırım sonra ne oldu bilmiyorum. Yeni bir adsense almıştım o ara bnimkide dahil bir çok kişinin  adsenseleri kapanmıştı ondan sonrada tamamen bıraktım bu işleri.Ama şöyle bir önerim olacak eğer özgün çalışıyorsan bence adsense ile devam et partnerlerin ne olacağı belli olmuyor. 

Edit : sonradan geçebilirsin partnere onların istediklerine uygunsa kanalın bazıları mesela 10 bin izlenim 100 abone gibi istekleri vardı bazılarında daha düşüktü sayılar 

misterio_junior tarafından 03/Eyl/17 22:04 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Geceyi bekleyemedim yazayım öncelikle nasıl birşey düşündüğüne karar vereceksin ben profosyonel ilerlicem dersen partner derim neden dersen adamlar sana tüm konuşarda yardımcı oluyor ekipman tasarım mük vs gibi konularda ama belli başlı partnerlerin kesintisi oluyor şuan ülkemizdeki en büyük partner firması buzzmyvideos bu partner firmasının bazı kriterleri var onları araştırırsın uyarsa başvuru yaparsın onları. Ödemesi kendi panellerinde oluyor

adsense gelecek olursan ben paramın hepsini alayım kendim ilgileneyim her ayın 21 inde ödememi alayım dersen partneri seçeceksin 

eskiden bunun bi koşulu yoktu başvuruyodun kabul edilirse şimdi kazanmak için önce bi 10 k izlenme lazım

ben hangisini kullanıyorum? 

Adsense 

neden?

açıkçası kanalla uğraşamıyorum ve partner sürekli senden birşeyler bekliyor vs vs

neden partner seçmeliyim? 

Her türlü konuda yardım ediyorlar kanalın kapandı açtırıyorlar ekipmanmı lazım yardım ediyorlar video renderı için programmı lazım onlar veriyor 

aklına takılan olursa pmden sorabilirsin

telefondan yazdım yazım yanlışları için özür dilerim

No way out
Toplam Hit: 809 Toplam Mesaj: 8
adsense youtube youtube partner