Youtube'da Albert Hellman

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Size de oluyormu bilmiyorumda sürekli anasayfama düşüyor bu adam kimdir necidir merak ettim videolarıda sarmaya başladı :)

https://www.youtube.com/channel/UCqJPA-PWL4PYfx_7O3LhEzA/featured

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Ben de bu adam için konu açacaktım ama üşeniyordum .p

Henüz pek fazla abonesi yokken izlemeye başlamıştım. Abimiz güzel bir abimizdir. 

Şu an Amerika'da ama yanlış bilmiyorsam. Türkiye'de otelde çalışmış eskiden

Yol yordam öğretiyor şu anda

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

yataktayken uykum gelsin diye youtube takılırken 1K civarında denk geldim sonra birden arttı bayağı herkesin anasayfasına düşmüş ekşide falan da konusu açılmış... 

atlatarak izledim videoları.Ağır hastalık geçirmiş o yüzden *kel*. Önceki hali sarışın filinta imiş, Türkiyede işletme okuyup 20li yaşların başında yurtdışı yapıyor otelcilik vs okuyor ingilterede bölüm birincisi olup stajer gittiği yerde yönetim kadrosuna giriyor vs tarihte ilkmiş bu olay neyse sonra ordan kuyusunu kazıyorlar sonra ispanyada bir yere mdr yard. oluyor sonra yükseliyor vs  bir çalıştığı yerde müdür karıya işi öğretip iyilik yaparken karı biriyle evlenip kocasının bu adamın yerine getirip bunu kovuyolar sonra TR ye geliyor ing. öğretmenliği yapıyor bi süre sonra hadi skerm böyle işi deyip tekrardan yurtdışına gidiyor limuzin şirketi varmış nasıl açmış vs anlayamadım Albert Helmann adında şirket vs site baktım bulamadım ben, puroyu güzel içiyor.

Yataga 4 de girip sabah 7 ye kadar uyku tutmayınca böyle işsizlikler oluyor aq tüm videoları izlemişim heral :D 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

Ben de bu adam için konu açacaktım ama üşeniyordum .p

Henüz pek fazla abonesi yokken izlemeye başlamıştım. Abimiz güzel bir abimizdir. 

Şu an Amerika'da ama yanlış bilmiyorsam. Türkiye'de otelde çalışmış eskiden

Yol yordam öğretiyor şu anda

Aynen amerikada yaşıyor yahudi kökenli Türk olması çok ilgi çekiyor galiba. Türkçesi çok iyi istanbul beyfendisi gibi konuşuyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

2 haftadır takip ediyorum bende instadan da takibe aldım, puro şarap bira nasıl içilir hayat hikayesiyle beraber anlatıyor. elektronik sigara kimyasal vs. gibi cümleler diyordu esigara satıcıları özelden tehdit etmiş. powerpoint tarzında videolar yapıyor çok kötü çekimler çok kötü resimler ekliyor ama her videosunu sonuna kadar izlettiriyor.en dandik puronun 100 200tl olduğu bu ülkede insanı puro içmeye teşvik ediyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    shivo bunu yazdı

2 haftadır takip ediyorum bende instadan da takibe aldım, puro şarap bira nasıl içilir hayat hikayesiyle beraber anlatıyor. elektronik sigara kimyasal vs. gibi cümleler diyordu esigara satıcıları özelden tehdit etmiş. powerpoint tarzında videolar yapıyor çok kötü çekimler çok kötü resimler ekliyor ama her videosunu sonuna kadar izlettiriyor.en dandik puronun 100 200tl olduğu bu ülkede insanı puro içmeye teşvik ediyor.

Geçen gün che purosu gittim aldım kahveylen içtim bitane puroya 20 lira vercek biri değilim ama Albert abimiz yüzünden canım çekti.

Toplam Hit: 923 Toplam Mesaj: 6
youtube youtube