Yurtdışına Kargo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Merhaba kıymetli müridler

Hollandaya 25 desi kıyafet yollayacağım. PTT bin küsur istiyor. Uygun yollu yollayabilecek mürid var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

pts ile anlaşma yap orayla gönder.. ptt ile gonderısen rezil olursun urunler 1 ayda gider ayrıca nerde oldugunu takipte edemıyorsun. geri dönme ıhtımalide var. gumruk vergiside cıkarır ibneler.

www.pts.net güvenilir adres.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Hollanda ülkesine çok kargo gönderdim. PTT güvenlidir ve kargon kaybolmaz. Uçak ve Tren 2 seçenekle gönderme var. Trenle 1 ay, Uçakla 10-12 günde kapısına kadar ulaştırır. (Tavsiyem: uçak) Aciliyetten en son 15,6 Kg gıda kıyafet v.s göndermiştim 400 TL ödedim. Orda kıl biri çıkmazsa gümrük vergisi almıyorlar. O vergiyi de alıcıya teslim ederken kapıda istiyorlar. Aciliyeti yoksa yurtdışına kargo olarak çalışıp, tırla götürenler var fiyatı ne eder bilemem.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    userneyime bunu yazdı

pts ile anlaşma yap orayla gönder.. ptt ile gonderısen rezil olursun urunler 1 ayda gider ayrıca nerde oldugunu takipte edemıyorsun. geri dönme ıhtımalide var. gumruk vergiside cıkarır ibneler.

www.pts.net güvenilir adres.

30 desi pts te de ucuz degil ki. aliexpress tarifesinde bile pahali.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_DgK4ecKkESXb0UE2yCdkMymp8M7XnQhdg_OBD41Vd0/edit?spm=5261.ams_106258.0.0.6ea850bfNuIgM2#gid=1742087702

hello avrupada ust sinir 20kg. 15 + 15 kg yollasan yine 70 kusur dolar olacak.

normal yollayinca da zaten 100 dolar civari biseye geliyo, adam zaten bin lira fiyat almis.

pts bir ayda falan gidiyo, gumrukte takilabilir vs o riske degmez pts le. ama pts le yollarım dersen benim anlaşmamla yollayabilirsin pts üstünden. 

@selo-g navlungodan görmeye çalış işini hacım.

ya da tırcı tanıdık falan bulursan ucuza çözersin

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/yurtdisina-uygun-fiyatli-kargo-gondermek-isteyenle-247834

kullandım tavsiye ederim shipentegra sitenin adı  kargoyu hanggi yurtiçi kargo şubesine teslim edebiliyorsun hocam

*herhangi

Nikoteen tarafından 21/Eyl/21 00:17 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 666 Toplam Mesaj: 5
kargo