folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurtdışında Yaşayan Bir Arkadas Yardımcı Olabilirmi Bir Ürün Alıcam Ürün Tr Ye Gönderilmiyor

Yurtdışında Yaşayan Bir Arkadas Yardımcı Olabilirmi Bir Ürün Alıcam Ürün Tr Ye Gönderilmiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba süreci önemli değil ben alıp işlemi yapıcam  müridimiz de ülkeye döndüğünde bana postalar gerekirse komisyonda istiyorsa veririm sıkıntı yok

ülke fark etmez türkiye dısında her ülkeyi koymuslar amk bulgaristan bile var sinir oluyorum 

alacagım ürün yasaklı vs değil bu arada söylemeye korkuyorum modlar ban atıyor  vittamin tarzı birşey :D

ürünü acıklarım yardımcı olcak kisiye isine yarıyabilecek birşey ise  kutudan alada bilir :D düştüğümüz hallere bak :D  bulgaristan var  o var bu var türkiye yok amına koyayım

do_som tarafından 11/Haz/17 15:19 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Kuş ilacı mı kardeş 😂😂

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

arkadaşım biliyorum konuyla alakası yok ama konularından anladığım kadarıyla, senin bir doktora görünme vaktin gelmiş geçiyor.

kendi kendine çırpınıyorsun.  tabiki ayaklarının üzerinde durmak güzeldir ama yeri gelince yardım almakta ayıp değil. 

doktorları hiç sevmem. hele psikologları duble sevmem ama gitmem gerekirse bir gün. giderim

"vitamin" :) ler senin sorunlarını ileriye atar,  yok etmez.

sağlıcakla kal.

futurist tarafından 11/Haz/17 15:39 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı

arkadaşım biliyorum konuyla alakası yok ama konularından anladığım kadarıyla, senin bir doktora görünme vaktin gelmiş geçiyor.

kendi kendine çırpınıyorsun.  tabiki ayaklarının üzerinde durmak güzeldir ama yeri gelince yardım almakta ayıp değil. 

doktorları hiç sevmem. hele psikologları duble sevmem ama gitmem gerekirse bir gün. giderim

sağlıcakla kal.

neden böyle dediniz anlamadım moralimi düşürürdünüz ama düşmez şuan kafam iyi çünkü :D

neyse  ben 10 tane doktor gezdim zaten norpatik agrı beni delirtti o sebeple kendi işimi kendim hallediyorum artık

doğal yollardan bu hastalıga yarayan ama yukardaki konu farklı birşey hastalıkla alakalı değil.

doğal yollarla agrıyı hafifletmeye yönelik araştırmalar yapıyorum bakalım bir kaç şey keşvettik 

deli muamelesi niye yaptınki bana simdi :D anlamadım deli değilim sadece kafam cok calısıyor normalden falza

futurist hocam simdi söyle acıklayım ben nöropatik agrı hastasıyım migrenin bir tık üstünü ve ve hep agrıyan bir boyun düşünün. O sebeple bazı vitaminler bazı creatinler suplementler bunu azaltıyor

kullandıgım ilacı bırakıp bu tarz bir beslenme düzenine başlıyıcam ama yukarıdaki durum bu durumdan alakasız :D

@mavii : Vallaha hocam kus ölmüştü en son bugün bir canlandı sıkıntılı durumlardayım bu aralar o yüzden kus ölü 

Beni kimse yanlıs anlamasında burda tahribat ailesi olmamız gerekiyor birbirimizi sikmekeye calısan cok mürit var  yanlıs bu topluluktaki her türden insan oldugu gibi kabul edilmedi :D

do_som tarafından 11/Haz/17 16:46 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    do_som bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

sağlıcakla kal.

neden böyle dediniz anlamadım moralimi düşürürdünüz ama düşmez şuan kafam iyi çünkü :D

neyse  ben 10 tane doktor gezdim zaten norpatik agrı beni delirtti o sebeple kendi işimi kendim hallediyorum artık

doğal yollardan bu hastalıga yarayan ama yukardaki konu farklı birşey hastalıkla alakalı değil.

doğal yollarla agrıyı hafifletmeye yönelik araştırmalar yapıyorum bakalım bir kaç şey keşvettik 

deli muamelesi niye yaptınki bana simdi :D anlamadım deli değilim sadece kafam cok calısıyor normalden falza

nerden nereye geldin :)  zerre aklımdan geçmedi lütfen.

kusura bakmayın. şunu demek istedim.  hep yurtdışından birşeyler istiyorsun.

diğer konulardada bu tip ilaçlardan bahsettiğini çok fazla yorumunu gördüm.

sigara bırakma konun vardı, kan bağışı konun vardı. banladığın konu var...

ben seni tanımıyorum illa bir bildiğin vardır. ancak arka planda  ağıların için araştırdığın  ve bulacağın doktor tavsiyesi olmadığı açık .

bir doktor kötüyse 2-3-4 illa birisi iyi çıkacaktır.

psikolog  benim kendi görüşümdü. ben sevmiyorum.  ancak bazı sorunların fiziksel sorunları olsada  psikolojik tedavileri oluyor

bir tanıdığım kilo veremiyordu mesala örnek olsun.  psikoloğa gitti hipnoz yapmış. ( gerçi bunada karşıyımda neyse) tedavi etti şimdi yemek yemiyor kilo veriyor.

netice tek yapması boğazına dur demekti. :)  demekki psikolojik tedavi etmesi lazımmış.

senin içinde bunu demek istedim.

moralini bozma. illa buradaki doktorlar işe yaramadıysa yurtdışından araştır . bizim bir akraba türkiyede olmayan bir ilacı doktorla konuşarak göndertti.

doktorlar imza ile kulllandırdılar çocuğa. hastalık geçti. risk aldı ama oldu.

sana niye deli diyeyim.?  bu forumda bir deli varsa oda benim :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

sağlıcakla kal.

nerden nereye geldin :)  zerre aklımdan geçmedi lütfen.

kusura bakmayın. şunu demek istedim.  hep yurtdışından birşeyler istiyorsun.

diğer konulardada bu tip ilaçlardan bahsettiğini çok fazla yorumunu gördüm.

sigara bırakma konun vardı, kan bağışı konun vardı. banladığın konu var...

ben seni tanımıyorum illa bir bildiğin vardır. ancak arka planda  ağıların için araştırdığın  ve bulacağın doktor tavsiyesi olmadığı açık .

bir doktor kötüyse 2-3-4 illa birisi iyi çıkacaktır.

psikolog  benim kendi görüşümdü. ben sevmiyorum.  ancak bazı sorunların fiziksel sorunları olsada  psikolojik tedavileri oluyor

bir tanıdığım kilo veremiyordu mesala örnek olsun.  psikoloğa gitti hipnoz yapmış. ( gerçi bunada karşıyımda neyse) tedavi etti şimdi yemek yemiyor kilo veriyor.

netice tek yapması boğazına dur demekti. :)  demekki psikolojik tedavi etmesi lazımmış.

senin içinde bunu demek istedim.

moralini bozma. illa buradaki doktorlar işe yaramadıysa yurtdışından araştır . bizim bir akraba türkiyede olmayan bir ilacı doktorla konuşarak göndertti.

doktorlar imza ile kulllandırdılar çocuğa. hastalık geçti. risk aldı ama oldu.

sana niye deli diyeyim.?  bu forumda bir deli varsa oda benim :)

sağolun 

1 haftadır gittiğim doktorların muamelesi beni kötü yaptı noropatik agrının tedavisi yok ölene kadar agrıyıcak 

fiziktedaviden tutun herşeyi oldum. en son gittiğim doktor hastalıgı bilmediği için ona acıklama yaptım bana abuk sabuk konustu. bu hastalıgın bir tetkikle tespiti mümkün değil dünya böyle diyor heryer böyle diyor bu 30 yasında bile olmayan fiziktedavi doktoru bana olurmu cıkar diyince durumu acıkladım. bana seni gözüm tutmadı felan dedi tartıstık bende ondan sonra kendi işimi kendim görürüm hesabı yaptım suan 30 saattir felan uyuymuyorum araştırma yapıyorum :D

bu arada yaklasımınız için sagolun  ben yanlıs anlamısım durumu ozaman