folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Yurtdışından Alacağım Dizüstünün Garantisi Türkiyedeki Teknik Servislerde De Geçerli Olur Mu?

Yurtdışından Alacağım Dizüstünün Garantisi Türkiyedeki Teknik Servislerde De Geçerli Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMeRT
    SaMeRT's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Almanyadan bi arkadaşıma toshiba marka  dizüstü bilgisayar aldırttırmayı düşünüorum fakat kafama takılan bi soru ordan aldığım ürünün teknik servisi ve garantisi burda da geçerli olur mu ?

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. " M.K.ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    O alacağın markaya göre değişir. Tabiki hepsinin yoktur, aldığın yere soracaksın.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMeRT
    SaMeRT's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben de fikir yürütebilirim bu konuda fakat şu an ihtiyacım olan bu konuda tecrübe sahibi olan biri varsa onun bildikleridir, yine de emek verip cevaplama zahmetinde bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Alacağım ürün TOSHIBA marka

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. " M.K.ATATÜRK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    toshibada olması gerek hocam, laptopu aldığında evrensel garanti için kayıt yapıosun...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü :

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş.
    Burhaniye Mah. Neşetbey Sok. 7/B Üsküdar / İSTANBUL

Çağrı Merkezi : 0212 340 60 80 / 444 TOSH

Destek ile ilgili sorularınız için teknik@toshibatr.com
    adresinden yardım alabilirsiniz.

aha bunlara sor hocam...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMeRT
    SaMeRT's avatar
    Erkek
    sağol dostum

Toplam Hit: 1039 Toplam Mesaj: 6