folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurtdışından İkinci El İphone Almak

Yurtdışından İkinci El İphone Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Emektar iphone'im sizlere ömür. Yenisinin fiyatlara baktım da geçen senelerde o fiyata araba almıştım )) Bir arkadaştan rica ettim bana ikinci el iphone göndermesini, zira oradaki sıfır fiyatları da kura vurunca buradakilere yakın oluyor.

Buna pasaport kaydı yaptırabilir miyim? E-sim denilen bir olay vardı, bu şekilde kullanılabilir mi?

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

çift sim girişli alırsan + e-sim ile 4+4+4 ay toplamda kayıtsız 12 ay kullanabilirsin. kendi pasaportuna da kayıt yaptırabilirsin yada kimliğinle KKTC sabah git akşam dön ertesi günü e-devletten kayıt yapabilirsin. kayıt harcı en son 2.850 TL idi sanırım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Burda kayıtlı iphone satan adamlar var sıfır gibi cihazları neredeyse yarı fiyatına veriyorlar savunmaları da yurtdışından ikinci el aldıkları için ucuz olduğu ama ucuz etin yahnisi pek olur malum..

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

@essan teşekkürler hocam, demek ikinci elde durum farklı olmuyormuş

@darkroques61 Almanya'da letgo benzeri eBay Kleinanzeigen diye bir sistem var, buradan direk elden aldırdım arkadaşa gelirken getirecek

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
Toplam Hit: 634 Toplam Mesaj: 4
yurtdışı ikinci el iphone