folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yüz Maskesi Tavsiyeleriniz

Yüz Maskesi Tavsiyeleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar yağlı cilt,  siyah noktalar ve sivilceler için hazır maske kullanan müridler varmı aramızda. Varsa markasıyla belirtseniz sevinirim.  Şimdiden teşekkürler...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Takip. Cildim ve saçlarım aşırı yağlı. Duştan çıkıyorum yarım saat sonra yüzüm yağ doluyor, 6-7 saat sonra da saçım yağ doluyor. Saç için de bir şeyler kullanan varsa önerebilir mi?

Şafak 1152!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

cilde uygun temizleme jelleri peelingler vs var kil maskesi de kullanabilirsin ya da bal yoğurt karısımı yap sür.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

bende yağlı bi cildim olduğunu düşünüyorum, yüzümün yani. yağlı yemeyi azalttım baya ,yağ olmayınca ne atıcak lan dışarı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

kadirlankülübü.com'luk bir soru olmuş hacı

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

kadirlankülübü.com'luk bir soru olmuş hacı

Hacım böyle problemlerin çözümünü o sitede bulmaktan bıktım mk. Saçlarım dökülüyor şampuan araştırması yapıyorum oraya yönlendiriyor en basitinden.

Long Live TBT MenBrotherhood

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

haftada bir kil maskesi kullanabilirsin yüzün için.

saçın ise için bilmiyorum ama çalışma ortamından kaybaklıda olabilir. sabun kullan bence hacı şakir sacını kabartır biraz sertleştirir.

sonra bence clean menthollü şampuan kullan ve dene.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Şampuanların alayının ak. Sabun kullan aktardan falan alıp. Ben şu an zeytinyağlı bi sabun kullanıyorum, harbi köy işi yani dove move değil. Yıkanırken cidden leş gibi kokuyo :D ama saça ve kafa derisine olan etkisini hissediyosun.

Ha sivilceler ve genel yağlanma sorunun için de doktora gitmeni öneririm.

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wasd bunu yazdı

Şampuanların alayının ak. Sabun kullan aktardan falan alıp. Ben şu an zeytinyağlı bi sabun kullanıyorum, harbi köy işi yani dove move değil. Yıkanırken cidden leş gibi kokuyo :D ama saça ve kafa derisine olan etkisini hissediyosun.

sivilceler için keçi boku kullan bence hemen bire bir etkili yarım ssat içinde düzeliyor...

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı

zeytinyağlı sabunu uzun süre kullanmış biri olarak şunu söyliyim bi süre sonra saçın amına koyuyor sert keçe gibi garip bi hale geliyor.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
Toplam Hit: 1335 Toplam Mesaj: 10