Zehir Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adilselim
    adilselim's avatar
    Erkek
    zehir hakkında yardıma ihtiyacım var . sitede arayım dedim arama fonksiyonu çalışmıyor. zehir 4 konusunda açıklayıcı bilgi bulamadım bu saldırı nasıl yapılır genişce açıklasanız

Çocukken her gece tanrıya bana bi bisiklet vermesi içn dua ederdim daha sonra tanrının çalışma sitilinin bu olmadığını fark ettim ve ertesi gün kendime bir bisiklet çaldım, o günden beri hergece tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ediyorum. Al Capone
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    bravo konuyu nereye actiginin farkindamisin ==

ID no su 19140 olan mürid
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    danger_hacker01
    danger_hacker01's avatar
    Erkek
    bence doğru yere açmış

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

mc rapierde maksat yazmak olsun diye yazmış.laf olsun torba dolsun.

geyik bölümüne açacak hali yoktu adamın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca atacaksın windows bi hosta sonra bakacaksın permisionlar salakça ayarlanmışsa admin tarafından işte klasörlerde dolaşıp index atacaksın bi üst klasöre çıkacaksın vs.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adilselim
    adilselim's avatar
    Erkek
    tamam iyi diyorsunuz da dostlar ben websamba ve somee gibi free hostlara atmaya çalıştım ismini değiştirerek zehir 4 kesinlikle host kabul etmiyor bu nedenle soruyorum yoksa okadarını bende biliyoru yinede sağ olun

Çocukken her gece tanrıya bana bi bisiklet vermesi içn dua ederdim daha sonra tanrının çalışma sitilinin bu olmadığını fark ettim ve ertesi gün kendime bir bisiklet çaldım, o günden beri hergece tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ediyorum. Al Capone
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    ZEHİR ''zehir '' kod ısımlı bır arkadaşımız tarafında kodlanmış bır tur sıtede yazma hakkını veren yaw nasıl anlatayım a.q ya siteye işte her admin sıteye bır şey yuklemek ıstedığınde upload/upload.asp ,upload.asp vs  vs yollor yapar  sende zehırı o upload yolunda sıteye yedırdınmı sana sıtede yazma hakkını verır mantığı çaktınmı.. ;) işte eğer sitenın upload yolunu bulursan  şanşsın var tabı bunu her sıte yemez  farzetkı yedı ,işte klasorler çıkar ondan sonra ındex kodlarını yapıştırdınmı  sıte ındex yer  ehuehu =]

CeLeKatireJeotuzbeş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    CLK-J35   snn  anlatımların süpper  acıklıyıcı olluo gercektn paylaşımın için thanx
Toplam Hit: 1362 Toplam Mesaj: 9