Zenfone 2 Açılma Sorunu Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

arkadaslar cok acayıp dımdızlak kaldım telefon açılmıyor şarjı %8 ken falan bi kapandı telefon ne şarj alıyo nede kendini açıyo bildiğin mefta oldu sebebi neyden kaynaklı olabılır ? bide asusun servisini önerirmisiniz ? 

cccyyyzzz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Aynı cihaz bende de var öyle sorun yaşamadım.Eğer önemli şeyler yoksa tuşlarla format atmayı dee

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Aynı cihaz bende de var öyle sorun yaşamadım.Eğer önemli şeyler yoksa tuşlarla format atmayı dee

telefon hıç bır tuş kombınasyonuna cevap vermıyo şarj almıyo cihazı alalı 1 sene oldu 

cccyyyzzz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kilit tuşu + ses açma tuşuna aynı anda basılı tutsana bi hocam? Açılırsa yazılım, açılmazsa telefon pert. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

şarj bile almıyorsa hiç bi tur kombinasyonu ise yaramaz direk uğraşma garantiye gönder 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Garantisi varsa garantiye gonder. Bidr baska bi sarj aletine tak biraz daha guvlu 2 amperlik sarj 2-3 saat dursun sonra sarj olmaya basliyor bataryasi cikiyormu bilmiorum ama cikiosa eger baska bi telefonun bataryasini gecici olarak elinle tutarak acmaya calis eger acilmassa garanti acilirsa batarya arizali yine garantiye gonder

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam kendi şarj cihazıyla şarj etmeyi dener misin. intel işlemcili cihazlar şarjı bitince geç açılıyor ya belki ondan kaynaklı da olabilir.. ama hiç tepki vermiyorsa garantiye gönder asus servisi iyidir. 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING