Zeytinli Rock Fest

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    Hacılar geleniniz varmı ben aldım bilet bu tarz konaklamalı falan ilk defa takılcam bakalım nasıl olacak... Böyle ortamlarda daha önce bulunmuş tecrübeli arkadaşlar bi fikir beyan etsinler bizimde bi önyargımız olsun :D

inanın daha çıkan grupları bile bilmiyorum tam olarak taşak yapmaya gidiyoruz geleniniz varsa buluşalım orada :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    bende gitmeyi düşünüyorm. çok da az kaldı festivaleee. kesinlikle kaliteli gruplar geliyoo ^^
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    festivalin 2. günü çok güzel gruplar var

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    comrade
    comrade's avatar
    Erkek
    benim arkadaslar da gelmeyi dusunuyodu. ben de gelirim sanirim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek
    adamım bende gıdecem ısım bıterse bıtmezse kowdurcam kendımı bılet 23.5tu dımı? + zeytınlık yol bıletı ne kadaaar?

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    soldat bunu yazdı:
    -----------------------------
    adamım bende gıdecem ısım bıterse bıtmezse kowdurcam kendımı bılet 23.5tu dımı? + zeytınlık yol bıletı ne kadaaar?
    -----------------------------
    :D kovdurtma kendini yazık ya .... :)) tahmini olarak 50 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam ama yolu ve zeytinliyi sarhos kafa unuttugum için bakalım hatırlayabilecekmiyim.... bu arada gidenler buraya yazsın komple bi grup halinde gideelim...

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

benim gidebilitem var. kesinleşince yazarım ben orda görüşürüz.

2. gün çok bomba olcak. arkadaş gelirse abisiyle tanıştırcak beni :F  catafalque de vokal abisi (H)

punto cero
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    İstanbuldan direk bilet alırsanız 50 ye patlıyor. ama daha ilginç yollar kullanarak giderseniz 30 küsür tutuyor arada önemli bi fark var gidiş dönüşe vurdugunuzda... biraz ordaki ortamdan bahsedin daha önce benzer şeylere giden varsa.. nasıl oluyor neler oluyor hiç mi dışarı çıkamıyoz vb vb :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    zeytinli fiyat olarak ucuz bir yer sana pek kaymaz herhalde parkormanda 33lük biraya 6 milyon pohaçaya 2 milyon verince kendimi iyice burjuva sanamya başladım :d

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

yok lan hurafe onlar istediğin gibi çıkarsın dışarı öle şey mi olur. zephyr rock fest. de çıkmak yasak yazıodu sabah olunca bütün millet foçaya akıyordu.

sigara satılmıyodu aqodumunn yerinde 500 metre yürümek zorun kaldım.

zeytinli de aynı olur kanımca. içeri yiyecek içecek feln sokmak yasak diolar ama çadırın içine sarılı olarak bi şişe 70lik vodka soktum :D

her türlü rahat ol kasma fazla kendini ama yanına ufak bi fener al gece göz gözü görmüyor. üstüne kalın bi ceket al geceleri çok esio üşüosun.

punto cero
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    2000 yilinda İstanbul dayken Omerli rock fest var dediler.tamam iyi gidelim kalktik araba ile gittik omerli vesselam mevkiye.İstanbul u zaten bi geciyosun sehri soyle. Abi nerdeyse bi tarla gibi bi yere vardik konuslanacaz.yazin ortasinda gittik bi yagmur yagmur oldu camurun icinde kaldik rezilligin bini bin para idi.Kasalari koymuslar ortaya biskuvi bira vs organizasyon felaket bizde kendimiz kamp usulu bi cadir kurduk.Haftasonumuz felakete donusmustu gecmis gun.Ondan bu isler duzgun organize oluyormu ona bakicaksiniz.2003 te hezarfen Coca-cola ya gittik gayet mukemmeldi organizasyon icerik olarak.Okuldan tanidik bi arkadasim vardi bu surekli bu islere takilirdi gelip giderdi.Danimarka ya Cek cumhuriyeti Almanya filan gecen pat geldi elimde 2 bilet var vacken e gidelim oldu abi is guc yaptik derdimiz ayagimizda sen eski usulsun yoldan cikarmaya fismekan demem oki isin ozunde organizasyonunuz yada organizasyon iyi olmali bi kere kendiniz bi Van man bi araba ile gidin grup isi iyi olur boyle islerde bi organizasyoncu olarak tavsiyem bu yonde olur.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1506 Toplam Mesaj: 11