folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Zihinsel Engelli Kardeşlerimize Yardım İçin

Zihinsel Engelli Kardeşlerimize Yardım İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu video 10 milyon izlenmeyi geçerse “yaşam köyü” kurulacak İZEV Vakfı tarafından hazırlanan klibin maddi kazancıyla Down sendromlu ve otizmli bireyler için bir yaşam köyü kurulacak. Maddi destek için 10 milyon izlenme hedefi belirlenmiş. 10 milyon izlenmeden elde edilen gelir ile her yaştan ve her engel grubundan bireylerin kısa süreli ve uzun süreli kalabileceği bir sosyal yaşam alanı oluşturulacak. Geçtiğimiz hafta yüklenen “Yaşam Hakkı - Duvar”, yaklaşık olarak 850 bin görüntülenmeye ulaştı. Siz de klibi izleyerek ve arkadaşlarınızla paylaşarak sosyal sorumluluk projesine destekte bulunabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=3dnzLM_N-2Q

Bu arada; Pink Floyd'un solist ve bass gitaristinin Another Brick in the Wall bestesinin haklarını İZEV'e kullanması için verdiğini de söylemem gerekiyor.

İZEV Vakfı Genel Sekreteri Merve Kılıç ise asıl hedeflerinin bu proje devamında 'yaşam köyü' kurmak olduğunu söyledi. Kılıç, "Bu uzun zamandır Türkiye'de düşünülen, üzerinde çalışılan bir proje. Farklı bireylerin aileleri bu dünyadan göçtüğü zaman, onların emanet edileceği kurumlar konusunda ciddi sıkıntılar var. Onların doğru desteklenecekleri kurum sayısı çok az. Maddi alt yapısı zayıf olan aileler için hemen hemen hiç yok diyebiliriz. Hedefimiz, bu proje ve devam serisindeki etkiyle birlikte destekçi kitlemizi ve farkındalığı büyütmek. Bu işin içine daha fazla insanın eklenmesini sağlamak ve bağımsız 'yaşam köyü' kurmak. Bu köyde her yaştan ve her engel grubundan bireylerin hem kısa süreli kalmasını, hem uzun süreli emanet edilebilecek yurt kısımlarını bulunmasını saplamak" dedi. Heyecanları gözlerinden okunan gençler, klibin 10 milyon tıklanmaya ulaşmasını beklediklerini söyleyerek ikinci klibi çekmek istediklerini belirtti.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10-milyon-kisi-bu-videoyu-izlerle-yasam-koyu-kurulacak-40817443 

1 İzlemeden ne olacak dememek lazım, damlaya damlaya göl olur.

Kendinize iyi bakın.

Cayan tarafından 30/Nis/18 16:14 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek

Hergün takip ediyorum. Dünden beri çok fazla izlenmemiş. Salakça bir fenomenin bugün markete alışverişe gidiyorum diye video koysa çok kısa zamanda milyonlarca izlenirdi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Umarım istenilen hedefe bir an önce ulaşılır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Çok güzel bir çalışma..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

up

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ınstagramdan fenomen fılan olanlar paylassa zaten artar kı yuz mılyon rahat olur bu vıdeo . 

selda bagcan cok ıyı ınsanın ıcını tıtretıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

up! bi programla bunun izlenme sayısını artıramaz mıyız ağalar ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Programdan ziyade 2 3 belli twitter hesabindan paylasilsa yeter. 1 2 gune her sayfada goruruz tahminimce.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Face de paylaştım 20 tık oradan gelir heraldeh

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 1187 Toplam Mesaj: 9
yardım izev down sendromu