folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zihnine Güvenen Ve Kazanmak İsteyenlere

Zihnine Güvenen Ve Kazanmak İsteyenlere

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhabalar,hayli zaman oldu sizlere birşeyler yazmayalı.Aslında yazmama nedenim siteye girmediğimden değil,geçmiş tarihli bir kaç konuda yazdıklarımın yanlış anlaşılması ve çarptırılmasından dolayıydı.Çok net biliyor ve sizlerinde böyle düşünmesini istiyorum,sanal yada real bir oluşum veya toplulukta kişi ve kişilerden dolayı felsefe terk edilmez kişinin yaptığı genele ve o çatıya mâl edilmez.Bu sebeple burdayım,ve burayı hâlâ seviyorum. Neyse geçmiş adı üstünde geçmiş...

Şimdi konu başlığında belirttiğimi biraz açayım;

Arkadaşlar,benim dolaylı yollardan bir film yapım şirketim var.Bayağı kapsamlı ve muhtemelen bir çoğunuzun bildiğiniz bi şirket.Aradığım ve ihtiyacım olan şey genç ve üretken bir zihnin eseri olan bir senaryo.Ve Muhtemelen bir çoğunuzun böyle hayalleri vardır. hatta bir çoğunuzun başlıkları ve içerikleri hazır olan eserleri vardır.Bu eserlerini hayata geçirmek isteyen ve hayatı çok farklı ve güzel bir yerinden tutmak isteyen arkadaşlarım, pm atarak yada genelden detaylarına girmeden sadece konu ve işleyişiyle alakalı mesajlar yazabilirler.Yazdığınız herşey işin profösyenelleri tarafından okunacak,beğenilen konuların sahipleriyle iletişim kurulacaktır.Şimdiden teşekkür eder,hayatınızda başarılar dilerim,saygıyla...

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

novalgine az gaz verilse bu tür olaylarda bayağı etkili olacağı kanaatindeyim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya hacı beni başrol oynatabilirmisin , misal ben ve yasemin ergene , kısa bir sevişme sahnesi onunla yapsaydım olmaz mı :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zal yanlış anlama abicim ama gözlemlerim son 5 yılda fikir hırsızlığının arttığını gördüm yani mesela parası olan insanlar veya kurumlar gençlerden herkesden fikirlerini alıyor örnek  NTV dew mucit aranıyor mu öle bişi artı son zamanlarda bi adam var labx die şirket fikriniz varsa gelin dio fikrinize para yatırak ortak olak diolar 

konu sakın yanlış anlaşılmasın ama sadece gözlemlerimi aktarıyorum

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Harika bi projem var;
    Ben esin moralıogluyla seviştir hocam sonra da bu elemanı TBT'den bulmuştum de çok tutulur harbi : )

Hangi şirkettir referens ver hoca,güven açısından ortaya bi şey koymamışsın ki!

Şimdi anlıyorum geçmişteki konularının neden yanlış(!) anlaşıldığını: )

Kulay Glsn

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Bu işler yüzyüze görüşülür.Hatta eser sahibi telif haklarını almalı.O da yanılmıyoram senaryo için sayfa bası 20-30 tl gibi bir şey olmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

ZaL bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar,benim dolaylı yollardan bir film yapım şirketim var.

-----------------------------

dolaylı derken başkanım.. sen konu söyle biz demo senaryo yazalım beyenirsen bi kereliğine yazalım :D

edit: konu derken nasıl bişey istiyosunkine.. ayrıca sigorta yapılacak mı senaryo yazılır film çekilir kapıda kalırsak nolacak :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 1345 Toplam Mesaj: 7