folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba bugda kaldım yardım. 7800 tl ödeyemedigim bir kk var. Bunu ziraattan 60 aya ypılandırıp 1.20 den ödesem ne olur. 0 -24 1.10     24-60 1.20  faiz oranı var. Bende hem aylık ödeme az olur diyorum 1.20 den 48 yada 60 ay yapım diyorum 3 yıl sonra ödedigim para çerez parası olur. Ne diyorsunuz her ay 120 tl faiz biniyor. 

Teşekürler.

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Çok doğru düşünmüssün hocam.Neticede seneye maaşın zamlandığı zaman sadece zam farkıyla taksitlerini ödeyebilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

yanlış taktik hocam. Batakta daha cok batma tehlikelisi var. bataklıktan cıkmak yavaş yavaş olmaz hızlı cıkman lazım. ödemeleri böyle cok düşürürsen 5 seneye yayarsan daha da acılırsın. kendini sık en dip noktaya kadar en erken ödeyip kapatma yoluna git. az taksit yap. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

yanlış taktik hocam. Batakta daha cok batma tehlikelisi var. bataklıktan cıkmak yavaş yavaş olmaz hızlı cıkman lazım. ödemeleri böyle cok düşürürsen 5 seneye yayarsan daha da acılırsın. kendini sık en dip noktaya kadar en erken ödeyip kapatma yoluna git. az taksit yap. 

Katılıyorum. Borç borçla kapatılmaz sözünün çıkış noktası senin yaptığın şey hocam. Sonuç olarak totalde daha fazla borçlanmış olacaksın. Aylık tutarın düşük olmasına aldanma 

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Bataklık önermesi mantıklı geldi. Bencede kendimi sıkıp ödemek lazım 2 ay deneyeyim sOnucu yazarım. Bakalım ne olacak.

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Bataklık önermesi mantıklı geldi. Bencede kendimi sıkıp ödemek lazım 2 ay deneyeyim sOnucu yazarım. Bakalım ne olacak.

tebrik ederim öncelikle şunu unutma önce parayı ayır sonra harcama yap. artanla ödeme veya artanla birikim diye birşey yoktur. bir kaç ay dene sıkışırsan tahribat ailesine söyle sen ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

konuyu hortlatıyorum ben bu borcu ödeyemedim mk :D  2 -3 ay önce kredi çektim krediyi ödüyorum ama :D 

Kararsız kalan arkadaşlar için :D 

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 977 Toplam Mesaj: 7
faiz. kredi kartı