folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ziraat Hesabından Para Çekilmesi

Ziraat Hesabından Para Çekilmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Merhabalar mürit ve mürideler. Biraz önce kardeşimle konuştum, burs hesabından parça parça dolar euro tl falan toplamda 250 lira çekildiğini söyledi. Olay ctesi yaşanmış. Onay mesajı gelince müşteri hizmetlerini aramış onay vermeden. Bilgileri falan iptal etmişler. Ama para gitmiş. Hesap özetinde falan da görünmüyor diyo. Bu gün bankaya gitmiş, harcama iptali diye bir dilekçe yazdırmışlar. Elemanlara sormuş alabilcek miyiz parayı? diye. Bİraz zor falan demişler. Anlamadım bu nasıl saçmalık. Onay mesajları neden gelmiş para her halükarda gidecekse. Kardeşim şehir dışında okuyor olayla bizzat ilgilenemiyorum da. Kıllandım iyice.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

nası yani banka göremiyor mu hangi hesaba havale eft yapılmış? paranın çıkışı nereye?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

nası yani banka göremiyor mu hangi hesaba havale eft yapılmış? paranın çıkışı nereye?

Ah ben orda olcaktım ki. Olayı daha yeni öğrendim buraya yazdım direk. Bildiklerim yazdıklarımdan ibaret. Kardeşimin aklına gelipte sormamıştır hangi hesaba aktrıldığını göremiyomusunuz falan diye. Belki de sanal pos tarzı bişey oluşturup çekmişlerdir falan tam bilmiyorum yani :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

inşallah çözersiniz. ibneler öğrenci adamın 3 5 kuruşuna tamah ediyorlar 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

inşallah çözersiniz. ibneler öğrenci adamın 3 5 kuruşuna tamah ediyorlar 

Sağol hocam bakacağız artık

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bankamatik kartını internette kullandı mı daha önce ? Muhtemelen bankamatiğe kurdukları düzenek ile kartı kopyaladılar.

http://www.teakolik.com/kart-sahipleri-bankamatik-atm-dolandiricilarina-dikkat/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

ödeme yaptıktan sonra ürünleri kargolamadıkları 2-3 olay yaşadım. banka hepsini iade etti. nşa iade etmeleri gerekiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bankamatik kartını internette kullandı mı daha önce ? Muhtemelen bankamatiğe kurdukları düzenek ile kartı kopyaladılar.

http://www.teakolik.com/kart-sahipleri-bankamatik-atm-dolandiricilarina-dikkat/

sanmıyorum hocam hesaba yatan parayı direkt kiraya yatırıyodu. benim kredi kartını kullanıyo internet alışverişini falan. kartı sadece bankamatiğe takıp para çekiyo yani. başka yerde kullanmıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Benim de kredi karttan 390 tl çekmişler 3 taksit  iyzico  diye sanal posttan bakalım ne olacak. Allah'tan taksit yapmışlar birde 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

Benim de kredi karttan 390 tl çekmişler 3 taksit  iyzico  diye sanal posttan bakalım ne olacak. Allah'tan taksit yapmışlar birde 

ulan ne güldüm ya :) taksitli soygun :D

trajikomik olmuş biraz k.bakma :D

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
Toplam Hit: 1334 Toplam Mesaj: 10
dolandırıcılık