folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Zirvedeki Beyinler Kitap Serisi

Zirvedeki Beyinler Kitap Serisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    umarım başlığı doğru yerde açmışımdır yanlış yerde değilse düzeltirim neyse gelelim konumuza.
    Baktım bi megahafıza teknikleri serisi paylaşımı yapılmış geçen okulun kütüphanesinde dolaşırken zirvedeki beyinler serisinin 2-10 ve 12. kitaplarıyla karşılaştım. işte visualbasic.net ve c#.net. İsteyen olursa javada olabilir. kitabı kütüphane dışına çıkartmam yasak ama kütüphanenin fotokopisinde çektirebilirim kendime sonra dışarda çoğaltırım.Yine megahafıza tekniklerindeki gibi ne kadar çok kişi olursa o kadar ucuza iner fotokopi ücretleri 2,5 ile 4 kuruş arasında değişiyor.c# ın bir kitabı 1000 diğeri 860 küswür sayfa bunların her 2 sayfası 1 sayfaya basım olacağından işte 500 sayfaya düşüyor 30 binden çektirirsem kitap 15ytl ye patlar işte kargoylada yollarsam 3 ytlde kargo ücreti 18 ytl.Yalnız şu var hangi kitaba daha çok istek gelirse onu çektiricem çünkü ben sayfası 5 kuruştan çektiricem kendiminkileri tüm kitapları karşılayamam seçenekler:

Visualbasic.net 2003 zirvedeki beyinler 12 (1001 sayfa)
    C#.net 2003 zirvedeki beyinler 2 (616 sayfa)
    C#.net 2003 zirvedeki beyinler 12 (824 sayfa)

işte sayfa sayısını 2ye bölüp ücretle çarpıp kişi sayısına göre bi ücret çıkarırım birde java kitabı var ama adını unuttum.İstanbuldakilere elden teslim edebilirim diğerlerine kargoyla işte
Toplam Hit: 1584 Toplam Mesaj: 1