Atatürk fotoğrafları DVDde

Türkiye’nin tecrübeli etkileşimli eğitim yazılımları üreticisi EuroSoft, BigSoft markasıyla ürettiği “Mustafa Kemal Atatürk Albümü” adını taşıyan bir dijital Atatürk%20fotoğrafları%20DVD’defotoğraf albümünü satışa sundu. Daha önce EuroSoft tarafından hazırlanan “Atatürk Fotoğrafları” zenginleştirilerek DVD olarak hazırlandı.

DVD’de Atatürk’ün 300 adet orijinaline sadık kalarak renklendirilmiş resim, 650 adet yüksek çözünürlüklü siyah beyaz resim, 100 adet vektörel obje, bilgisayar ikonları ve masaüstü resimleri yer alıyor. “Mustafa Kemal Atatürk Albümü” DVD’si KDV dahil 35 YTL’den satışa sunuldu. 

Atatürk videoları ve fotoğrafları Ayrıca “Mustafa Kemal Atatürk Albümü”nde, Atatürk videoları, düz metin biçiminde hayat hikayesi, kronolojik hayat hikayesi, Atamızın söylediği önemli sözler,  Atamız için söylenilmiş önemli sözler, grafiksel ve metinsel İstiklal Marşı, Gençliğe Hitabe, 10. Yıl Nutku gibi, bir çok ansiklopedik bilgiyi de bulmak mümkün. Bir ansiklopedi kadar geniş içeriğe sahip DVD'de Anıtkabir, Atatürk evi hakkında da detaylı bilgi ve resimler yer almaktadır.

Önemli bir arşiv DVD'nin Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili çalışmalar yapan, resimlerini arşivleyen  herkes için bir başucu kaynağı olma özelliği taşıyor. Ayrıca grafik tasarımcıların da yaratıcı çalışmalarında ışık tutarak yeni projelerde görsel ilham kaynağı olması için fotoğraflar teknik olarak baskı kalitesine uygun olarak hazırlandı. Mustafa Kemal Atatürk Albümü DVD'si, okul projeleri, broşürler, davetiye, katalog, raporlar ve tanıtım dosyaları gibi bir çok dökümanda kullanılabilecek yüksek kalitede fotoğraf ve grafik çalışması ile hiç kuşkusuz yararlanabileceğiniz en büyük kaynaktır.

DVD’de neler var?  - Atatürk videoları

- 650 Adet siyah beyaz Atatürk resmi

- 300 Adet renklendirilmiş Atatürk resmi- 100 Adet vektörel grafik- 100 Adet bilgisayar ikonu ve masaüstü resmi Atatürk'ün hayatı

- Kronolojik bilgiler

- Atatürk'ün önemli sözleri- Atatürk için söylenilmiş sözler- “Anıtkabir” ve “Atatürk Evi” bilgileri- “Gençliğe Hitabe”- “İstiklal Marşı”- “10. Yıl Nutku”...
Kaynak:
Tarih:
Hit: 1334
Yazar: scuderiaYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.