Bir Kez Daha MegaUpload Geliyor

 

Görünene göre üçüncü seferin şanslı olduğu inancı ile Kim Dotcom, bir kez daha yeni bir dosya paylaşımı hizmeti sunmayı planlıyor. Bilindik internet milyoneri daha önce de Megaupload ve Mega'yı kurmuştu.

 

Kim Dotcom şu anda Yeni Zelanda'da yaşıyor ve ülkesine suçlu olarak teslim edilmemek için bir dava sürdürürken, korsanlık ve telif hakkı ihlalleri konusunda da davalara devam ediyor. Ancak ünlü internet yöneticisi, gözükene göre yeni bir hizmet yayınlamak için hazırlanıyor ve bu hizmetin "şimdiye kadarki en iyi ürünü" olacağını söylüyor.

 

Yakın bir zaman önce Dotcom, yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ikinci dosya paylaşımı sitesi Mega hakkında kullanıcıları uyarmıştı. TorrentFreak ile konuşan Dotcom, yeni sitenin yoğun bir şekilde şifreleneceğini söylerken, kullanıcılara 100 GB bedava depo alanı sunacağını ve transfer sınırına sahip olmayacağını söyledi. Yeni hizmetten bahsettiği bir tweet sırasında Dotcom, bu hizmetin, Megaupload FBI baskınının yıldönümünde, 2017 Ocak tarihinde aktif olabileceğini söyledi.

 

Yeni hizmetin adı hakkında ise henüz bir bilgi verilmiş değil ancak Dotcom, "Megaupload geri geliyor" şeklinde bir tweet gönderdi ve yeni hizmetin adının "insanları mutlu edeceğini" söyledi...

 

Kaynak: CHIP
Tarih:
Hit: 1550
Yazar: LethaLImpacT

Taglar: internet bulut upload mega fbi megaupload kim dotcom yeni zelanda torrentfreak


Yorumlar


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

joe_black tarafından yazıldı. Tarih: 22/Tem/16 11:13
Adam çok ilginç ya. Dotcom soyadı bu kadar güzel oturur :D
Ayrıca tipi kes ne verseni yerim megayım zuahah der gibi mk şişkosu.
blackseaboy28 tarafından yazıldı. Tarih: 10/Tem/16 01:13
Adamın soyadı Dotcom. Her gordugumde şaşırırım.
heza tarafından yazıldı. Tarih: 09/Tem/16 19:07
Ben megayi kullanıyorum, onunla alakalı ne uyarı yapmış ki?
mkyb tarafından yazıldı. Tarih: 09/Tem/16 19:06
Geçti o günler şişko. Kimse premium almıyor file hosting sitelerinden. Torrent ve online izleme aldı başını gitti. Anca bulut depolama falan üstünden gidebilirsin ondada Google Drive, Dropbox gibi güçlü rakiplerin var. Kimse sana güvenmez.
volkan tarafından yazıldı. Tarih: 09/Tem/16 18:46
premium kokusu ortalık gene karışıcak :D