Borland Türkiye’den Delphi 2006

Borland Türkiye Temsilcisi Bilgi ve Teknoloji Grubu Ltd., “DeXter” kod adlı yeni nesil Delphi uygulama geliştirme platformu Borland Delphi 2006’yı duyurdu.

Yeni üretkenlik ve performans özellikleri ile öne çıkan Borland Delphi 2006, C++Builder 2006 ve C#Builder 2006 ile beraber Borland’ın Microsoft Windows ve .NET uygulamaları için tasarlanmış, birden fazla programlama dili içeren Borland Developer Studio ortamının bir parçası olarak sunulacak. Borland Developer Studio; Delphi/Delphi .NET, C, C++ ve C# uygulamalarını tek bir platformda destekleyen ilk ve tek bütünleşik geliştirme ortamı olarak hizmet verecek. Bu ürünlerden herhangi birini satın alan müşteriler, diğer tüm yazılım geliştirme dilleri için de tam desteğe ve dile-yönelik özelleştirme esnekliklerine sahip olacaklar.

Bilgi ve Teknoloji Grubu tarafından yapılan açıklamada, Delphi 2006, C++Builder 2006 ve C#Builder 2006 ürünlerinin tümünün Borland Developer Studio’nun bir parçası olarak Aralık 2005’te piyasaya sunulacağı bildirildi. Bu ürünle birlikte, UML modelleme çözümü Borland Together ve Java uygulama geliştirme ortamı Borland JBuilder’ın 2006 sürümlerinin de müşterilerin beğenisine sunulduğu açıklandı.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1625
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.