Canon’dan devrimsel yazıcı

Dijital görüntü teknolojisinde dünya lideri olan Canon, devrim yaratacak, alanının en iyisi ve piyasanın üst katmanını hedefleyen yeni dijital renkli yazıcısı ImagePRESS C7000VP'yi Temmuz'dan itibaren piyasaya sürüyor.

Ürün, ABD ve Avrupa'nın çeşitli merkezlerinde yapılmaya başlanan saha denemelerinin ve Canon Avrupa'nın Brüksel'deki satış mağazasında sergilenmesinin ardından piyasadaki yerini alıyor.

ImagePRESS C7000VP'ye geçen yıl Ipex'te ön-gösteriminden beri tüm Avrupa ülkelerinden inanılmaz bir ilgi var. ImagePRESS C7000VP, resim kalitesi, istikrar ve verimlilik bakımından profesyonel baskı piyasası için de dev bir adımı temsil ediyor.

ImagePRESS C7000VP'de ofset baskıyı tamamlayan benzersiz bir baskı kalitesi sağlayabilmek için gelişmiş görüntü iletim kayışı ve az yağlı ikiz yapışma sistemi ile birlikte; yeni V-Toner, T-Developer ve E-Drum dahil olmak üzere devrim yaratacak teknolojik yenilikler mevcut. Gelişmiş görüntü kontrolü ve renk yönetim araçlarıyla birleşen güçlü motor tasarımı, dakikada 70 renkli baskı hızında 256 ton 1.200 dpi çözünürlükle 300 gsm'ye kadar kağıt stoklarında benzersiz baskı kalitesi sunuyor.Canon’dan%20devrimsel%20yazıcı

ImagePRESS C7000VP, Hollanda'da 80 grafik merkezine sahip bir firmanın parçası olan MultiCopy de dahil olmak üzere müşteri merkezlerindeki saha denemelerinin ardından piyasaya sürülüyor. Multicopy Hollanda CEO'su Gerard Slot "ImagePRESS markası, dijital baskıda eşsizlik ve mükemmellikle daha şimdiden eşanlamlı oldu. Görüntü kalitesi istikrarlı olduğu kadar da benzersiz. ImagePRESS C7000VP'yi, Web sayfasından büyük ölçekli baskıya dayanan projelerimiz de dahil olmak üzere birkaç uygulamada kullandık ve müşterilerimiz sonuçlardan son derece memnun kaldı. ImagePRESS C7000VP'ye, dünya çapında sahip olan ilk firmalardan biri olmaktan çok memnunuz." diyor...

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1095
Yazar: scuderiaYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.