Devasa Bitcoin Madeni 360 Derece Videoda!

 

Büyük bir "Bitcoin madeninin" nasıl göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Aşağıdaki 360 derecelik video, Çin'deki bir tesisin içerisine girmenize ve dolaşmanıza izin veriyor.

 

Tesiste her yıl 8 milyon dolara denk gelen Bitcoin üretiliyor. Küçük bir Çin kasabasında gizli olan tesis, BBC Future'ın makalesine göre "dağlar üzerinde o kadar yüksekte bulunuyor ki, kendi oksijen tüplerinizi getirmek zorunda kalıyorsunuz". Oksijen konusunda kıtlık yaşansa da, yüksek hızlı internet ve hızlı veri işleme konusunda sıkıntı yaşanmadığından eminiz.

 

İşte Video.

 

Kaynak: CHIP
Tarih:
Hit: 1967
Yazar: LethaLImpacT

Taglar: internet online bitcoin çin bbc future


Yorumlar


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Ccaglayan tarafından yazıldı. Tarih: 17/May/16 11:47
Biz evlerimizde minik makinalar ile günlük 1 doları bile bulmayan kazı yapıyoruz bu gibi büyük tarlalar günde yüzlerce dolar üretebiliyor ve zorluk derecelerini resmen bu tarlalar belirliyor. En basiti bir tarla yandığında zorluk derecesi %2-%5 arası düşüş yaşamıştı. Burdaki kilit nokta ücra bi yerden arsa al hangarı çak elektrik desen beleşden biraz daha pahalı adamlar direk kazanç giderleri minumum gelirleri maximum bide çin gibi hükümetler buna destek çıktığıda söyleniyor.
joe_black tarafından yazıldı. Tarih: 15/May/16 22:22
e onlar da kazıp kazanıyor hacı işte.
A_REX tarafından yazıldı. Tarih: 13/May/16 16:09
Bu bitcoin madeni parayi nasil kazaniyor. Biz madenden bit coin cikariyoruz tamam. Ama onlar nasil kazaniyor.